kovové regály
Bydlení

Kovové regály jsou praktickým řešením pro ukládání věcí a zboží

kovové regály

Je vaše garáž jinak dokonalá až na to, že jí chybí něco na ukládání věcí? Možná by to chtělo pořídit regál, do které lze uschovat spoustu důležitého. Stejné je to se sklepem nebo dílnou či jinou pracovnou. I zde je nutné mít bytelné regály. Jaké ale pořídit?

Současný trend velí minimalismus

V bytech to znamená jen nejnutnější nábytek a neschovávat zbytečně moc věcí. Jen ty, které opravdu potřebujete. Některé interiéry jsou zařízené i v industriálním stylu. Když se vhodně kombinuje s různými doplňků, působí dokonce útulně. Jednou z možností, jak vybavit místnost, je pořídit kovový regál. Ty se dnes vyrábějí i v jiných barevných odstínech, než je klasická šedá. I ta je vlastně nyní moderní barvou, a to hlavně tím, že je neutrální. Jestliže se vám ale líbí větší barevnost, klidně si kupte růžový, modrý, fialový nebo zelený regál.

Do domácnosti i do průmyslu

Regály jsou klasickým typem nábytku do bytů, dílny domácího kutila i do průmyslového odvětví. Všude najde vhodné uplatnění. V domácnostech bude zájem více o provedení ve dřevě nebo z dřevotřísky s laminovanou vrchní vrstvou. V průmyslu a ve skladech ocení pevné regály s kovovou konstrukcí, které už něco vydrží. Současná nabídka tohoto zboží je poměrně pestrá. Skvělé kovové regály od Majster Regál koupíte v internetovém obchodě. Je to pohodlné, v klidu domova nebo kanceláře vyberete ten nejvhodnější a necháte si ho poslat na vámi vybranou adresu. Žádné starosti s dopravou, o kterou byste se museli postarat sami.

Regál v demontu složíte rychle a snadno

I montáž takového kovového regálu není příliš náročná a zvládne ji každý šikovný domácí kutil za pomoci obyčejného nebo akušroubováku. Pro dopravu je zboží v demontu praktičtější, protože se s ním lépe pracuje – nakládá a vykládá během přepravy. Také ve vozidle zabere méně místa.