dětské samolepky na zeď
Dekorace a bytový textil

Snadná proměna dětského pokoje

Rodiče se často domnívají, že jedna výzdoba dětského pokoje vydrží až do teenagerovského věku. Bohužel. Celkem brzy začnou dítka snít, fantazírovat a přemýšlet o lepším designu svého domovského hnízdečka. Naštěstí máte na výběr! Ponořte se do kreativního tvoření. Malujte, inovujte, šijte, pořizujte nálepky na zeď a tapetujte.

Neobyčejné místo na spaní a hraní

Atraktivní prostředí podporuje kreativitu a děti se budou těšit na návrat domů. Přestavba nepatří vždy k jednoduchým a levným záležitostem. Kdo by však odolal prosebným očím kluků a holčiček, když žadoní o výměnu Machů, Šebestových, Patů, Matů, Křemílků,  Rákosníčků, Šmoulů a Krtků s kalhotkami? Ještě včera jim podobné pohádkové ozdoby ani trochu nevadily. Dnes nastal totální obrat! Dívenka se chce stát dokonalou vílou. Potřebuje nejen krásný závoj, šaty a džbánek na sbírání ranní rosy, ale také rozkvetlou louku a pomocníčky v podobě roztomilých zvířátek. Chvilku se domníváte, že zapomene na svůj momentální životní cíl. Ovšem škemrá stále urputněji, takže nakonec odsouhlasíte proměnu v mezích svých možností. Pomocí šicího stroje se z vyřazených záclon stanou nejúžasnější módní výstřelky pro luční tanečnici. Nová výmalba stěn nevypadá zrovna ideálně, ale sousedka si nedávno pořídila samolepky na zeď do ložnice, které se postaraly o trendy vzhled.

Samolepící dekorace na zeď zajistí originální výzdobu

K mání jsou také speciální dětské samolepky na zeď, které jsou při plnění přání velmi nápomocné. Usmíváte se po prohlédnutí několika stránek eshopu. Už si představujete, jak se na zelené barvě objeví různé druhy květin a poupátek. Dokonce mají samolepky na zeď s beruškami, motýlky, ptáčky a stromy. Stačí trocha nápaditosti a menší investice. Úkol se přeřadil do stavu „hotovo“.  A někdo malý a milý skáče radostí skoro až do stropu, kde se zabydlelo několik hvězd.