párty stany
Zahrada

Zahradní stany domů i na dovolenou

Zahradní stany můžete objednat a koupit nejen v letních měsících, ale celoročně. Lze je totiž, kromě vlastní zahrádky, využít také na zahraniční dovolenou v teplých krajinách. Navíc je právě v tomto období často seženete ve slevách a výhodných akcích. Zahradní stany vám nezaberou mnoho místa, jsou praktické, oblíbené a rozhodně se nejedná o zbytečnou koupi. Prodejci z oboru vám poradí vhodný stan pro danou příležitost nebo terén. Kombinace jejich zkušeností a vašich kritérií zaručí výběr stanu na míru.

Stan jako praktický pomocník za každého počasí

Zahradní stany seženete snadno prostřednictvím internetových obchodů, které vám garantují rychlou lhůtu dodání a kvalitu prodávaného zboží. Zahradní párty stany snadno sladíte s barvami na vaší zahrádce či s tématickou laděnou akcí.

Párty stany jsou ideální možností pro zahradní oslavu a rodinnou sešlost. Kromě hostů se do zahradních stanů vejde vše potřebné. Můžete tam naskládat dřevo, uložit gril i schovat zahradní nábytek před deštěm. Zahradní párty stany si oblíbíte již při prvním použití. Oceníte jejich všestrannost, prostornost a možnost dokonalého soukromí. Fouká-li vítr, mrholí, nebo jste již spálení sluncem – využije je v každé situaci.

Snadná manipulace a řada výhod zahradních stanů

Máte-li obavy, že nebudete umět stan rozložit a složit, věřte, že jsou zbytečné. Zvláště nůžkové stany přinášejí v tomto ohledu opravdový komfort a manipulace s nimi nezabere více než pár minut. Jsou lehké, a nehodí se proto do obzvláště nepříznivého počasí, jako jsou silný vítr nebo bouřka.

Možná máte u svých domů zahradní altánky. Jsou samozřejmě také variantou pro konání oslav a příjemného posezení. Pamatujte ale, že v zimě je neschováte, dřevo chátrá působením chladného počasí a zimních plískanic a v neposlední řadě stany nezmenšují celoročně prostor zahrady, což je zvláště u menších zahrad na škodu.