Bydlení

V dnešní době to bez rychlého internetu opravdu nejde. Jak je na tom ten váš?

Internet je nepostradatelným pomocníkem nejen mladé, ale i starší generace. Dnes na něm dennodenně brouzdá opravdu každý – od vašich dětí až po prarodiče. Není se čemu divit. Tento šikovný vynález nám usnadňuje práci, vzdělávání, zábavu, seznamování, socializaci, plánování, seberozvoj i celou řadu dalších činností. Jaký poskytovatel nabízí rychlé připojení levně? 

Dávejte si pozor na plané sliby 

Určitě všichni znáte nejrůznější reklamy na ultrarychlý internet, které vídáme úplně na každém rohu. Jaká je realita? Spousta poskytovatelů vám slíbí určitou rychlost, ale následně vám „posílá“ mnohem pomalejší služby. To si ostatně můžete ověřit na internetových stránkách Zrychluj.cz, kde vpravo nahoře najdete tlačítko „Měření rychlosti“. Ihned zjistíte, jak na tom vlastně jste. 

Když už jsme zmínili společnost Zrychluj, tak právě tito odborníci nabízí jeden z nejlepších poměrů ceny, rychlosti a stability na českém trhu. Nabízí přitom pokrytí na 99 % míst v celé ČR, aktivaci i zapojení zcela zdarma, vyřízení do druhého dne a několik balíčků služeb. Jakých? 

Pro skromné i náročné klienty 

Jste běžný uživatel a chcete pouze brouzdat internetem, sledovat videa, občas si něco stáhnout a podobně? V tom případě je pro vás vhodnou volbou základní balíček s rychlostí 250 Mb/s. Zaplatíte za něj 399 Kč měsíčně. 

Baví vás streamování, hrajete online hry, vysíláte živě na sociálních sítích? Pak zvolte raději standard balíček s rychlostí 500 Mb/s za 499 Kč měsíčně. 

Jste programátor? Pracujete z domova a potřebujete opravdu rychlé připojení? Stahujete jako o závod? Pro vás je stvořený prémium balíček s rychlostí 1000 Mb/s (stahování) a 500 Mb/s (nahrávání). Bude vás stát celkem 699 Kč měsíčně. 

Mrkněte na stránky internet v Kolíně a přesvědčte se sami.