Bydlení

Hledáte nový byt v Praze?

finep.cz
finep.cz

Poptávka po moderních bytech v Praze je stále vysoká. Developerské společnosti na tento zájem reagují stavbou dalších etap úspěšných rezidenčních projektů. Ale kdo chce bydlet v novém bytovém komplexu, musí si často zarezervovat byt již ve fázi výstavby. V současné době nabízí společnost FINEP byty na prodej v Praze v následujících projektech.

Britská čtvrť – Praha Stodůlky

Úspěch projektu Britská čtvrť dokazuje budování již deváté etapy tohoto rezidenčního bydlení. Atraktivitu bydlení ve Stodůlkách zvyšuje celkové řešení lokality. Nachází se zde jak rezidenční domy Britské čtvrti, tak také City West se svým centrálním náměstím a administrativními budovami, které slibují práci na dosah. O dostatek zeleně se postará centrální park, kde najdou vyžití děti na hřištích, ale také běžci a další aktivní sportovci, neboť je zde také ideální napojení na cyklotrasy. Výtečná dostupnost MHD.

V deváté etapě projektu vznikne sedmipatrový bytový dům se 119 bytovými jednotkami. Dispozice bytů budou od 1+kk do 4+kk. Zajištěn bezbariérový přístup. Parkování je řešeno podzemními garážemi i venkovním stáním.

Britská čtvrť, Praha 5, zdroj: finep.cz
Britská čtvrť, Praha 5, zdroj: finep.cz

Malý háj – Praha Štěrboholy

Pátou etapou pokračuje projekt Malý háj. Tentokrát vyrostou dva bytové domy se 140 byty, opět ve všech dispozicích od 1+kk až po prostorné 4+kk. Každý byt disponuje balkonem, terasou nebo lodžií.

Výhody bydlení ve Štěrboholech spočívají v perfektní dostupnosti MHD, zastávka je vzdálena pouhé dvě minuty chůze. Obyvatelé Malého háje dále ocení blízkost nákupního centra Europark i dostatek možností pro aktivní trávení volného času. Bezprostřední blízkost přírody (přírodní park Hrušov) umožňuje trávit odpoledne příjemnou procházkou, ale i jízdou na kole nebo bruslích. Velmi využívaná je také nový sportovní areál s fotbalovým hřištěm i víceúčelovou halou.

Prosek Park

Na pražském Proseku vzniká již desátá etapa projektu Prosek Park. Ve dvou rezidenčních domech se nabízí 177 bytů opět ve všech dispozicích. Velkou výhodou je nabídka variabilního řešení prostoru bytu. Zajímavostí je, že jsou v nabídce v rámci osmé etapy výstavby k dispozici i družstevní byty v Praze.

Prosek je poměrně hustě obydlená část Prahy, díky tomu je zajištěna perfektní dostupnost do centra města. Je zde hustá síť autobusů a dopravní obslužnost ještě zlepšila nová stanice metra C – Střížkov, která je od bytového domu vzdálena pouhé 3 minuty chůze.

Prosek Park, Praha 9, finep.cz
Prosek Park, Praha 9, finep.cz

V rámci moderní výstavby projektu Prosek Park již vznikly nejen rezidenční domy, ale také volné zelené plochy. Nechybí zde ani dětská hřiště, přičemž jedno je zaměřeno na menší děti a jejich rodiče, druhé je určeno dětem větším, které se zde mohou vydovádět, nebo si zahrát míčové hry.

Rodiny s dětmi ocení také blízkost školek, základních škol i široké nabídky škol středních.

Nad Přehradou – Praha Hostivař

Na předělu Horních Měcholup a Hostivaře vyroste již pátá etapa projektu Nad Přehradou. V této závěrečné fázi vznikne jeden bytový dům s 54 bytovými jednotkami. Moderní byty vynikají promyšlenou dispozicí a možností variabilního umístění zařizovacích prvků.

Bydlení Nad Přehradou v sobě spojuje bydlení v klidném prostředí s blízkostí přírody a zároveň s plnou občanskou vybaveností. V bezprostřední blízkosti leží základní škola i dvě školy mateřské. Několik minut chůze je vzdálen supermarket Albert. A k příjemným procházkám vyzývá hostivařská přehrada i nedaleký park, kde jsou ideální podmínky také pro bruslaře. Sportovní vyžití zajišťuje rekreační areál, tenisové kurty, bazén či golfové hřiště.

Zastávka autobusů MHD je vzdálena pouhé dvě minuty chůze a během deseti minut se autobusem přepravíte na stanici metra C – Háje nebo na trasu A – Skalka.

Prohlédněte si další developerské projekty v Praze společnosti FINEP

Harfa Park – Praha Vysočany

V pražských Vysočanech naváže na předchozí projekt již šestá etapa Harfa Parku. Vzniknou zde dva zajímavě členité vyšší domy se 175 byty. Rezidenční domy jsou uspořádány tak, aby mezi nimi vznikly klidné vnitrobloky se zelení a dětskými hřišti. V přízemí budov se nachází komerční prostory, které obyvatelům poskytnou blízkost služeb – prodej potravin, kadeřnictví, atd.

Vysočany jsou přímo na dosah centra města (pouhých 12 minut jízdy MHD), proto se vyznačují dokonalou občanskou vybaveností i rušným životem. V blízkosti rezidence se nachází nákupní galerie Fénix Vysočanská, kam se můžete vydat za nákupy, do kina i za sportem do fitness studia. Pouhé čtyři minuty autem je vzdálena také Galerie Harfa s obchody, dinoparkem, sportovištěm a kluzištěm. A za sledováním sportu nebo za kulturou můžete vyrazit do nedaleké O2 Arény.

Rodiny s dětmi ocení blízkost škol i školek. A pro všechny věkové kategorie jsou lákavé vycházky kolem říčky Rokytky, která je lemována zelení. Na své si přijdou i bruslaři na 3,5 dráze nedaleko Harfa Parku.