Bydlení Dekorace a bytový textil

Perský koberec je unikát

Chcete-li mít doma skutečný skvost, poohlédněte se po luxusním, pravém a originálním koberci. Poznáte ho na první pohled a můžete si být jisti, že neunikne pohledu nejednoho hosta. Orientální vzory a jedinečnou kvalitu ruční práce hledejte u odborníků s letitými zkušenostmi. Přesně takové nabízí například Buchara. Společnost funguje na českém trhu již více než 25 let a pyšní se obrovským výběrem kusových koberců i metráže. Svůj obchod staví na cenných zkušenostech.

Koberce s vůní východu

Společnost Buchara poskytuje nejen orientální ručně vázané koberce, ale také moderní koberce a skutečné unikáty. Koberce vonící po orientu a dálném východu se vyrábí ručně a jejich dovoz je soustředěn z oblastí Iránu, Turecka, Pákistánu či Nepálu. Všechny koberce jsou vyrobeny z přírodních materiálů, přičemž hlavní roli hrají bavlna, vlna a hedvábí. Investujete-li do originálního kousku, obdržíte rovněž certifikát o původu a pravosti. Koberce totiž patří mezi bytové doplňky a dekorace, které nikdy nevyjdou z módy. Kusové koberce lze navíc jednoduše přesunout do jiné místnosti, a zvýraznit tak plochu v hale, kanceláři nebo třeba obývacím pokoji. Vám tedy zůstává jediná starost, rozhodnout se, zda sáhnete po moderních a designových kobercích, hedvábných modelech, perské klasice či kobercích nadměrných velikostí. Ostatně přesvědčte se, že http://ww.buchara.cz – perské koberce a další povedené kousky nabízí za výjimečné ceny!

Poradenství od výběru až po opravy

Kvalitní společnost staví své dobré jméno nejen na precizním výběru zahraničních koberců, ale také na dalších službách, jež zvýší komfort při volbě bytových koberců. Pokud nevíte, po jakém kousku sáhnout, aby jeho hodnota neustále rostla, využijte poradenství v oblasti návrhů interiérů i nákupu koberce z pohodlí domova. Stejně tak zajisté oceníte službu odborných oprav a čištění ručně vázaných koberců. V neposlední řadě, pokud se vám stávající zvolený koberec přeci jen nebude zamlouvat, můžete jej do jednoho měsíce od data nákupu vyměnit za jiný, který aktuálně naleznete v nabídce prvotřídní společnosti.