Rekonstrukce

Jak se připravit na výstavu nebo prezentaci svých produktů? Neměl by vám chybět reklamní stánek

Mezi důležité činnosti každé firmy patří i marketingová komunikace, jejíž prostřednictvím nabízí své produkty a služby zákazníkům a udržuje s nimi obchodní kontakt. O zákazníky je třeba pečovat, protože udržet si stávající je mnohdy náročnější než získat nové. K prezentaci své práce firmy využívají i účast na různých marketingových akcích a výstavách. K tomuto účelu potřebují mít vhodný prostor pro předvádění. Ten jim zajistí reklamní stánky. Jaká je jejich nabídka na trhu?

Co očekávat od reklamního stánku

Reklamní stánek slouží jako mobilní reklama firmy. Může se s ním účastnit různých výstavních a marketingových akcí. Jako praktický se nabízí party stan s pevnou ocelovou konstrukcí. Pro náročné zákazníky jsou v nabídce stany z hliníkových hexagonových konstrukcí. Jejich součástí jsou nepromokavé střešní plachty. Výhodou takového reklamního stanu je rychlá montáž a demontáž pomocí nůžkového mechanismu, díky čemuž je hned připravený k použití. 

Stanový přístřešek ukotvíte na betonu i dlažbě pomocí vodní zátěže, jež se upevní k noze konstrukce. Na skladovací prostory není reklamní stan nijak náročný, ani nepotřebuje speciální podmínky pro uložení. A protože se jedná o mobilní reklamu, je možné opatřit střešní plachtu potiskem firemního loga. Dokonce lze barvu střechy sladit s firemními barvami. 

Prodejní stánek jako prostor pro nabídku produktů na trhu

Kdo se zabývá rukodělnou výrobou, obvykle k prodeji svých produktů využívá různé trhy. I v tomto případě ocení pevný prodejní stánek s lehkou hliníkovou konstrukcí a nepromokavou střechou, která ho a zboží uchrání před nepříznivým počasím. Někomu postačí stánek o velikosti 2×2 m, existují ovšem i rozměrnější varianty, a to 3×6 m. V obalu nebo přepravní tašce je možné stánek přivést na místo konání trhu či jarmarku pohodlně autem.