Domácí sauny
Bydlení

Domácí sauna – soukromí kdykoli

Máte rádi saunování, ale ne lidi kolem? Ať už je důvod jakýkoli, je to vaše věc. Domácí sauna vám poskytne naprostou svobodu ve frekvenci i časech využívání tohoto modelu finské sauny. A to je jen jedna z jejích výhod. Při společném saunování totiž moc nerozhodujete i více faktorech – aromatu, celkové teplotě, vlhkosti apod. S domácí saunou si můžete vše navolit striktně podle vlastní chuti. A můžete si tam vzít jen toho, koho chcete.

Domácí saunyŠiroký výběr a individualita v řešení

Domácí sauny na chatě, v domě nebo i bytě se těší velké oblibě a lidé znovuobjevují jejich benefity pro trvale lepší život. Sauna už dávno není módním výstřelkem nebo zvláštností – wellness podniky jsou dnes v skoro na každém rohu. Naše firma poskytuje sauny přímo na míru místním podmínkám a vašemu vkusu a potřebám. Každý kousek a varianta je přitom něčím originální a zajímavá. Jsme vám plně k dispozici pro veškeré vaše dotazy, připomínky, podněty a cokoli dalšího, co nám chcete sdělit.

Nejen parní sauny

Kromě domácích saun finského typu nabízíme naši zákazníkům také možnosti infrasaun. V případě potřeby je možné si je oba typy prohlédnout na našich pobočkách v Brně i Praze, kde jsou oba typy vystaveny. Zde je k dispozici i personál připravený zodpovědět jakékoli vaše dotazy.

Naše portfolio obsahuje poměrně hodně typů a variant již hotových saun, samozřejmostí jsou ale – jak bylo již zmíněno – domácí sauny na míru. Mohou být venkovní i domácí a ty námi vyráběné jsou zárukou perfektní kvality provedení i materiálu.

Různá dřeva pro různé zážitky

Naše firma Saunaproject dodává sauny v několika druzích použitých materiálů.

Například takový model Ampere je vyroben jen ze skandinávského smrku. Domácí saunu Cuvier děláme z osiky, Flachat z olše. Kanadský borovice Hemlock je zdrojem pro nevšední saunu Ealange. Nakonec přichází vynikající cedr pro exkluzivní Lavoisier. Je to zřejmě nejoblíbenější materiál našich klientů, kteří chtějí domácí saunu.

domácí sauna

Kombinace podle vkusu

Všechna zmíněná dřeva i další materiály je možné v sauně do značné míry kombinovat pro ideální zážitek ze saunování. Lze je také doplnit mnoha doplňky podle vašich představ a vkusu. Samotným prodejen a postavením sauny u vás doma nebo na chatě to ale nekončí. Našim heslem je komplexní péče o klienta, což zahrnuje nadstandardní klientský servis.

Při jakýchkoli potížích

Domácí sauny naší výroby jsou sice prakticky bezporuchové, ale jeden nikdy neví, co se může stát, že? Proto mají naši zákazníci vždy jistotu, že v případě nečekaných problémů je jim k dispozici náš servis – pro poradu nebo drobnou opravu.

Zkuste jednou za čas opravdu vypnout a nechat svoje tělo plně oddechnout v horku a páře vaší domácí sauny.