fotodárek
Dekorace a bytový textil

Fotodárky se stanou pěknými vzpomínkami

Dnes není problém si udělat krásné fotografie, aniž byste byli profesionálními fotografy. Fotky uložené ve fotoaparátech, tabletech a mobilních telefonech lze využít jako skvělý dárek pro vaše blízké.

Památky z fotek v jedinečných albech

Tisk fotografií již poněkud ustoupil, protože mnohým lidem postačí mít pořízené snímky v telefonu, v notebooku a v jiných přístrojích. Jenže kouzlo si prohlížet vytištěné fotky nikdy úplně nezmizí. Vždyť nějaké se hodí babičce, dědečkovi, tetám a všem, kteří vás mají rádi, ale zrovna nepatří k velkým fandům moderních technologií. Prohlížení však uděláte i daleko pestřejší, například pomocí fotoknihy. V jedné knize najdete plno obrázků, navíc s dobře známou tváří. Získáte skvělý dárek k mnoha příležitostem, když dáte dohromady nejlepší dceřiny fotky od jejího narození do současného věku. K dalším oblíbeným variantám patří shromáždění těch nejbáječnějších z letošní dovolené, kterou jste si užili, a rádi si zalistujete obrázky z cest, které vám tak pevně přirostly k srdci.

Každý den na očích

Milého člověka si rádi připomínáme, klidně ho uvidíme denně, i když zrovna není doma. Jakým způsobem? Fotodárek ve formě hrnečku nezůstane nikde ležet nevyužitý, vždyť se z něho dá pít čaj, káva a jiné nápoje. Využijete ho i místo stojánku na psací náčiní. Zrovna tak si necháte vyrobit polštář, kam mamince nechte natisknout oblíbenou rozkvetlou zahrádku, domácího mazlíčka, ale klidně také vlastní výtvarnou tvorbu. Stačí vše včas vyfotit a posléze využít podle libosti. Malé děti potěší puzzle. Jen jim ho předejte a pozorujte, jestli se jim podaří složit veselou rodinnou fotku.

Jak si poradit s realizací vybraného dárku? Postačí, když své fotografie nahrajete na https://www.empikfoto.cz, kde zvládnou zrealizovat i několik druhů najednou. Určitě vás potěší brzké dodání objednávky, ale také kvalitní provedení.