domácí vinotéka
Bydlení Dekorace a bytový textil

Vystavte designový kousek na odiv! Vinotéky na zakázku pozdvihnou každý interiér

Ať už máte vztah k vínu jakýkoliv, musíte uznat, že víno by měl mít každý hostitel vždy po ruce. A pokud jste opravdový znalec vína, pak se ve vaší domácí sbírce nacházejí jistě cenné oblíbené lahve, kterými se chcete pochlubit a vystavit je v domácí vinotéce.

Společnost CONTEG Cooling se specializuje již více jak dvacet let na výrobu domácích vinoték na míru, a tak mají dostatek zkušeností pro to, aby navrhla a zpracovala tu vaší domácí vinotéku přesně podle vašich požadavků i kritérií. A tak o víno i o design bude perfektně postaráno!

vinotéka na míru

Česká společnost CONTEG Cooling je na trhu již více než 25. let a za tu dobu se stala špičkou ve výrobě domácích i profesionálních vinoték a chladicích vitrín na zakázku. Tam, kde mají ostatní obyčejnou vinotéku, vám CONTEG Cooling navrhne a zrealizuje opravdový skvost! Od komplikovaných realizací ve sklepních prostorách přes designové vinotéky do ložnice. Toto všechno vám společnost umí nabídnout.

CONTEG Cooling

Vinotéky CONTEG Cooling nejen dokáží nachladit vína na správnou teplotu, díky návrhu přesně podle vašich potřeb nabízí jednu až tři teplotní zóny. Můžete tak pohodlně, a hlavně krásně skladovat jak bílá a červená vína, tak i vína šumivá.

vinotéka

Již od roku 1991 stojí česká společnost CONTEG Cooling s.r.o. za výrobou kvalitních a dobře zpracovaných chladicích vitrín. Společnost, která byla založena jako HORKAN KLIMA s.r.o., postupně rozšiřovala svůj sortiment o vinotéky na míru jak pro domácnosti, tak pro gastro zařízení, ale také nové typy vitrín, a projevila svůj um i v oblasti snack barů a různých inovativních řešení navržených a zpracovaných přesně na míru každého zákazníka. Všechny mají nezaměnitelný design, vína chrání před kolísavým vlhkem a denním světlem a starají se o jeho optimální uskladnění. Díky variabilitě vinoték se dá vybrat typ i druh úložného prostoru – lahve mohou stát, nebo ležet. Vinotéka může být rozdělena do jedné, nebo více chladicích zón podle toho, zda chcete skladovat bílé, červené víno, šampaňské nebo všechna tři dohromady v třízónové vinotéce.

chladicí vitríny

Pro informace a fotografie realizací navštivte www.conteg-cooling.cz.