malířské práce
Bydlení Rekonstrukce

Dejte svému domovu ten správný nátěr

Říká se, že by se mělo pravidelně malovat, a to nejlépe v rozmezí tří až pěti let. Jenže komu by se chtělo zbavovat starých nánosů barvy, hledat čmouhy a poté se ještě věnovat několik hodin úklidu? Známe to všichni, a snaží se tomu maximálně vyhnout. Ale jak by se vám líbilo, kdybyste přišli k hotovému, krásně vymalovanému a čistě uklizenému pokoji? Malířské práce dnes garantují komplexní služby a postarají se nejen o nátěry oken a dveří, ale i vnitřní stěny či venkovní fasádu.

Malíři a natěrači z Českých Budějovic

Více než dvacet let má svou tradici malířství České Budějovice. Tým profesionálů dbá především na individuální požadavky zákazníků, proto se pečlivě a individuálně věnují každému a snaží se maximálně vyhovět. Za roky praxe představili malířské práce České Budějovice u mnoha spokojených klientů, kteří se pravidelně vrací a oslovují je s novými výzvami. Od konkurence se tato firma liší zejména rozsahem činností, jež mimo vymalování pokojů zahrnuje též obory tapetář a lakýrník. Ceník jednotlivých úkonů je více než příjemný, preciznost a spolehlivost vás pak přesvědčí, že taková společnost si právem získá i vaši důvěru.

Ať už sháníte někoho, kdo vám vymaluje vnitřní prostory, nebo se chystáte na renovaci venkovní fasády domku, oceníte nátěry oken a dveří České Budějovice. Kromě klasické fasády jsou schopni vám zajistit protipožární nátěry, popřípadě omýt venkovní stěny od mechu a nechat tak vyniknout původní vzhled domu.

Doplňkové služby nesmí chybět

A protože se jedná o opravdové profesionály, již jdou ruku v ruce s moderními postupy a přípravky, nechybí také nabídka dalších služeb, jež vám usnadní přípravu na malování. Už se nemusíte zaobírat zednickými opravami, drobným sádrováním nebo strháváním původních tapet. Malíři vám zajistí přikrytí nábytku, garantují čistou podlahu i broušení nové omítky. Kromě nátěrů oken, dveří či střech jsou připraveni vám zprostředkovat nátěry plotů, zábradlí, radiátorů a stejně tak třeba kovových konstrukcí, jež vyžadují speciální nátěry.