klimatizace
Bydlení

Užijte si horké léto v příjemném chládku

Celý rok se těšíme na léto, až shodíme svršky a v plavkách si užijeme dotek slunečních paprsků. Jenže jakmile se na teploměru objeví vyšší teploty, bojujeme s nepříjemným pocením a hledáme místa, kam se před ostrým sluncem schováme. Skvělou příležitostí, jak se na léto vždy těšit, i když teploměr ukazuje více než třicet stupňů, je vybavit svůj dům, byt či kancelář praktickou klimatizací se snadným ovládáním. Díky atraktivnímu designu se stane klimatizace ozdobou místnosti a zároveň nenápadným funkčním prvkem. Sáhnete-li po kvalitním výrobku, budete využívat klimatizaci nejen v létě ke chlazení, ale rovněž v zimě místo neekonomických přímotopů.

Instalace klimatizací rukama odborníků

Zkušení pracovníci přesně vědí, jak správně instalovat klimatizace a stejně tak jaký model bude nejvhodnější do vámi vybraných prostor. Nástěnná klimatizace nevyžaduje náročnou obsluhu, naopak díky dálkovému ovládání využijete pohodlně všechny funkce. Jednoduše si nastavíte teplotu, délku provozu i časování dle individuálních požadavků. Skvělé je, že klimatizace v ložnici či kanceláři připraví ideální teplotu ještě před tím, že se do místnosti vydáte. Moderní klimatizace Panasonic jsou navíc opatřené řadou vychytávek, nemluvě o stylovém a nevtíravém designu. Velké oblibě se těší též značka Midea, jež nabízí bytové klimatizace i systémy klimatizací do administrativních budov a výrobních hal.

Mobilní klimatizace jako skvělý kompromis

Jestliže hledáte řešení, které několiksetkrát převýší činnost obyčejného větráku a zároveň vás finančně nezatíží jako odborně instalovaná nástěnná klimatizace, nabízí se ještě nákup mobilní klimatizace. Za parádní cenu získáte skvělý způsob pro ochlazení místnosti, aniž by byl nutný zásah odborníka při instalaci. Pokud se potřebujete poradit se zkušenými profesionály, vsaďte na osvědčenou firmu Klima Rapid, jež zajišťuje nejen montáž, ale také servis klimatizací předních značek na trhu.