www.mora.cz
Bydlení

Stále svěží vzduch v domácnosti, i když jste na dovolené, s funkcí automatického odsávání 24 h digestoří MORA

Kvalitní odsavač je zárukou, že kuchyň bude stále příjemným místem bez nežádoucích pachů a výparů, přirozeným srdcem domácnosti, kde se často a ráda schází celá rodina. Výběr správné digestoře není jednoduchý, dobré je vybrat takovou, která zajistí nejen skvělé odvětrání, ale má i něco navíc. Značka MORA nabízí odsavače s funkcí automatického odsávání 24 h, která zajistí vždy svěží vzduch i bez vaší přítomnosti.

www.mora.cz

Tím nejzásadnějším úkolem vhodné digestoře je bezesporu odsávání pachů a vlhkosti z vaší kuchyně. Správný odsavač par ale pohlcuje také mastnotu, která při vaření spolu s kuchyňskými výpary uniká z hrnců. V teplém období roku je největší požadavek na dokonalé odvětrání. V zimě se k tomu navíc ještě přidává nebezpečí vzniku plísní, díky nadměrné vlhkosti. Což je způsobeno menší četností větrání, sušením prádla, případně přemírou rostlin. K celkové vlhkosti přispívá i sám člověk, každý vyprodukuje zhruba půl litru vlhkosti. Za den a noc jsou to v průměru asi tři litry. Nejúčinnější formou, jak předejít kumulaci vlhkosti a pachů je výběr výkonné a kvalitní digestoře. Hlavní je ale její používání při každém vaření. Ideální variantou je využití komínového odtahu, pokud je k dispozici. Pachy a výpary vzniklé při vaření se jednoduše odvádí z interiéru ven, což zpravidla přináší vyšší účinnost. Pokud tato možnost není, můžete se spolehnout na digestoře s recirkulací.

Komínové digestoře jsou velice vyhledávané a představují výrazný designový prvek místnosti. Pokud máte dojem, že jsou určené jen do velkých místností, tak tomu tak rozhodně není. Značka MORA je nabízí v různých velikostech a tvarech. Výraznou dominantou je výkonný komínový odsavač par MORA OV 680 G. Upoutá už samotným černo – nerezovým provedením a snadno ho umístíte i do menších prostor. Ohromnou výhodou je důmyslně řešený prostor pro hlavu díky zkosené přední části. Co nejvíce nadchne, je již právě zmiňovaná funkce automatického odsávání 24 h, která zajistí 24 hodin denně čistý vzduch. Ať je venku horko, nebo zima, není nutno větrat, a i když nebudete doma vzduch bude neustále cirkulovat a bude příjemně svěží. Při aktivaci této funkce se digestoř automaticky zapne každou hodinu a bude pracovat několik minut. Návrat domů pak pro vás bude o to příjemnější.

MORA je PLNÁ ŽIVOTA. Spolu nám to šlape už od 1825. www.mora.cz