římské rolety
Bydlení Dekorace a bytový textil

Látkové rolety do moderních interiérů

Stínící technika je nezbytností každého interiéru. Mnoho z nás si nedokáže představit svá okna bez záclon a závěsů. Okna v modernějších prostorech jsou vybavená žaluziemi nebo roletami. A právě rolety jsou jednou z možností, jak zastínit byt či kancelář a zároveň dodat interiéru zajímavý prvek.

Dekorativní interiérová stínící technika si nachází své místo v mnoha nových nebo zrekonstruovaných domech či bytech. Nadčasové designy a kvalitní materiály zajišťují jejich velkou popularitu.

Látkové rolety: funkční i dekorativní prvek domácnosti

Inovace probíhá ve všech odvětvích a prošly jí také látkové rolety. Ty vyrábí česká společnost Bematech, která je pověstná vysokou kvalitou svých výrobků a bohatými zkušenostmi, neboť na trhu působí již přes 20 let. Vyrábí rolety z rozličných druhů látek průhledných i neprůhledných. Vytvoříte pomocí nich intimní atmosféru a můžete si užívat absolutní soukromí.

Římské rolety pozvednou vzhled každého prostoru, do kterého je umístíte. Dokonalé zpracování podtrhují neviditelné stehy ve švech a ochrana lícové strany látky před ztrátou barvy, kterou způsobuje sluneční svit. Díky použité vysoce vyspělé technologii se vám do rukou dostane kvalitní, nadčasový a funkční výrobek.

Luxusní látkové rolety s možností regulace světla

Látkové rolety den a noc Twintex nabízí jedinečnou možnost regulace světla v místnosti. Je to dáno tím, že se na nich střídají transparentní a zatemňovací pruhy, které se vzájemně překrývají. Slouží tedy obdobně jako žaluzie. Pro docílení čistých linií je možné návin látky v horní části skrýt do kazety a tu přetřít lakem v takové barvě, aby ladila s vaším interiérem. Tyto rolety mohou být ovládány manuálně pomocí řetízku, nebo elektricky.

Prodejcem kvalitních rolet značky Bematech je firma MK Rolety, která provádí zaměření v Praze a Plzeňském kraji.