Fineobydleni
Bydlení Reality

Tipy na bydlení v atraktivních pražských lokalitách

Hledáte bydlení v Praze? Nové rezidenční byty rostou v našem hlavním městě jako houby po dešti a jejich nabídka stále stoupá. Na výběr máte z různých atraktivních lokalit a k dispozici jsou jak byty malé, tak luxusní a velmi prostorné. Přejete si bydlet v klidné části s perfektní dostupností do centra města, nebo dáváte přednost výhledu na řeku? Chcete balkon a garážové stání, nebo je pro vás prioritou zvolená lokalita? Představujeme vám dva nové projekty z mnoha, které vás mohou oslovit. Jedná se o byty v lokalitách, které mají skvělou dostupnost kamkoliv po Praze a zároveň si tu můžete užít klid a zeleň v okolí.

Fineobydleni

Hřebenky na Smíchově

Smíchov je známá čtvrť na břehu řeky Vltavy. Přestože se jedná o poměrně rušnou lokalitu, najdou se zde místa, která působí jako z jiného světa. Jedním za takových míst jsou Hřebenky, které najdete ve stráni směrem ke slavnému Strahovskému stadionu. Klidné místo, kde vás nebudou rušit tramvaje ani hemžení lidí. Právě tady nabízí pražská realitní kancelář Fineobydleni.cz bydlení v rezidenčním projektu Vila Hřebenka.

Najdete zde byty 3+kk nebo 4+kk s možností garážového stání, s balkonem či terasou a sklepním prostorem.

Praha – Butovice

Zapomeňte na sídliště, které možná máte s spojené s Novými Butovicemi. Projekt s názvem B20 najdete v Butovicích ve staré zástavbě. Nabízí luxusní bydlení v krásných nových bytech v architektonicky unikátně řešeném domě, kde budete bydlet obklopení zelení a jedinečnou atmosférou. V nabídce jsou byty od 1+kk po 4+kk s balkonem či terasou.

Jedná se o ideální místo pro rodiny s dětmi. Za necelých 6 minut se pěšky dostanete na místní sportoviště, k lékařskému středisku nebo do Galerie Butovice. Základní škola je pouhé 4 minuty chůze a na metru Jinonice můžete být za 7 minut. Bližší informace najdete na stránkách Fineobydleni.