Keramické hrnky
Dekorace a bytový textil

Darujte hrníček s originální malbou

Pokud hledáte vhodný dárek pro paní učitelku k ukončení školního roku, pro maminku k svátku či snad pro babičku k narozeninám, vsaďte na praktické a přitom velmi originální dárky. Hrníček patří mezi vděčné prezenty, jež potěší všechny napříč věkovými kategoriemi. A když vsadíte navíc na ruční zpracování a zdobení, máte zajisté vyhráno! Odměnou vám bude úsměv obdarovaného a dlouhé roky spokojeného užívání.

Keramické hrnky

Vhodné na kávu i čaj

Keramické hrnky patří mezi oblíbený čajový a kávový sortiment, neboť se vyznačují precizním zpracováním a dlouhou životností. Oproti jiným materiálům nepálí s horkým obsahem uvnitř a působí vkusným dojmem. Dáváte přednost originalitě? Pak pořiďte svým blízkým ručně vyrobené a s láskou malované obrázky na Moravě. Slovácko se může pyšnit tupeskou keramikou, která je charakteristická malbami a zároveň velmi žádanou značkou nejen u nás, ale i v zahraničí. Tato keramika je výjimečná svým zpracováním, v každém detailu se jedná o originál. Přitom se nemusíte obávat hrnečky z tupeské keramiky umývat v myčce a používat pro každodenní pití horkých i studených nápojů. Jako dárek potěší keramický hrníček i milovníky tohoto stylu, protože působí jako nápadná dekorace a dobře se bude vyjímat též na poličce či v sekretáři. Chcete-li být opravdu styloví, nechejte svůj nový hrnek opatřit nápisem gratulace, jména či kresleným logem. Fantazii se meze nekladou. Navíc jakmile k hrníčku dodáte ještě jedinečný text, získá dárek na exkluzivitě a stane se nepostradatelnou výbavou každého fanouška kávy a čaje.

Online nákupy z pohodlí domova

Věnovat hrneček jako dárek se rozhodně vyplatí. Online nákupy vám garantují rychlé dodání i příjemnou cenu. Sami se rozhodněte, zda dáte přednost barevnému hrnečku v baňatém tvaru, popřípadě zda se vám více zamlouvá klasický rovný hrnek s líbivým motivem. Všestranný pomocník do kuchyně osloví každého napříč věkem, tak potěšte i vy svou maminku, babičku anebo kolegu v práci.