kuchyňské linky
Bydlení

Moderní kuchyně nemusí být drahá

Také obdivujete ty nádherné designové kuchyňské linky v katalogu, ale bojíte se o nich jen přemýšlet, protože jsou jistě hodně drahé? Ano, nábytek skutečně nepatří k nejlevnějším záležitostem. A když chcete něco opravdu trendy, obvykle sáhnete hlouběji do kapsy. Ale není to tak vždy.

Černá, červená nebo radši dekor dřeva?

Moderní stylové kuchyňské linky mohou být lakované do vysokého lesku a v barevném provedení nejčastěji v červené, bílé nebo černé. Působí luxusně a do moderních interiérů jsou opravdu to pravé.  

Případně mohou být provedené z velice kvalitní LTD lamino desky v dekoru některé z oblíbených dřevin: akácie, světlý dub, oliva, olše či hruška. Nadčasový design propůjčuje kuchyňským sestavám opravdovou eleganci.

Sestavte si linku ze skříněk, které potřebujete

V některých obchodech si kupujete kuchyňskou linku v takové sestavě (od 140 cm do 260 cm), jakou už navrhl někdo před vámi. Jsou ale obchody, kde si zvolíte vlastní sestavy z libovolných skříněk a to v takové délce, jaká se do vaší kuchyně hodí. Vybrat si můžete sestavu na jednu i víc stěn, záleží jen na tom, kolik volného prostoru v kuchyni máte. Je libo rohová kuchyňská linka? Nebo sestava do písmene “U”? Stačí si jen vybrat takovou, která se vám líbí, stejně jako barevné provedení korpusu a dvířek.

A to nejlepší nakonec: za takové linky nemusíte utrácet hodně peněz, dají se pořídit i dost levně.

Elegance za rozumné ceny

Nábytek Elegance s.r.o. překvapí nejen širokým výběrem kuchyňských linek, ale i skutečností, že nabízí opravdu levný nábytek, aniž by to bylo na úkor kvality. A to nejen pokud jde o sestavy do kuchyně, na které jsme se soustředili tentokrát.

V různých akcích a slevách v jejich internetovém obchodě objevíte za velmi příznivé ceny i obývací stěny, ložnice, nebo samostatné skříně. Potřebujete nový jídelní stůl? nebo vaše dítě patrovou postel? To vše koupíte o několik tisíc levněji při zachování vysoké kvality na www.Nábytek-Elegance.cz.