Bezpečnostní dveře do domu
Bydlení Dekorace a bytový textil Dům a stavba Rekonstrukce

Věnce připevníte na vchodové dveře pomocí moderního háčku

Oživte dveře krásnými dekoračními ozdobami nebo věnci. Bezpečnostní dveře do domu nebo do bytu nemusí být vždy nudné. Ozdobit je můžete zvenku i zevnitř celoročními věnci, pletenými dekoracemi nebo sušenými květinami.

Proč si zvolit bezpečnostní dveře?

Bezpečnostní vchodové dveře do domu či bytu představují pro moderní domácnost nezbytnost. Dveře vždy vybírejte alespoň ve třetí bezpečnostní třídě. Nechte si je nainstalovat od profesionálů, díky nimž bude instalace trvat pouze jeden den, získáte certifikát, záruku na kvalitně odvedenou práci a dveře budou na sto procent plnit svou funkci. Bezpečnostní dveře chrání obytný prostor před zloději, mají vysokou termoregulační schopnost a disponují protihlukovými vlastnostmi. Z rušné chodby panelového domu, novostavby nebo činžáku k vám do bytu pronikne výrazně méně hluku než při instalaci běžných dřevotřískových vchodových dveří. Společnost HT dveře vyrábí bezpečnostní dveře z vysoce odolného kovu, který nereaguje na změnu vlhkosti ani na změnu teplot, nemusí se seřizovat a díky aplikaci speciální folie v dřevěném dekoru působí vkusným, luxusním, dojmem. Barevnou folii od dřeva nerozeznáte. Vybírat můžete až z osmi odstínů.

bezpečnostní dveře

Věnce připevníte rychle a bez vrtání

Designové pěkné vchodové dveře jsou vstupní vizitkou panelákového bytu, obytného prostoru ve staré zástavbě nebo rodinného domu. Připevňovat věnce na dveře hřebíky, lepicí páskou, lepidlem, připínáčky, kolíčky a dalšími pomůckami už není in. Přichyťte věneček nebo ozdoby bez hřebíků. Jak na to? Společnost HT dveře prodává skvělou vychytávku v podobě háčků na dveře, které přiděláte ke kukátku, nebo se na dveře uchytí pomocí magnetu.

Z nabídky vybírejte magnetický držák, který upevníte na dveře s ocelovou konstrukcí. Jednoduše jej přizpůsobíte všem velikostem věnců nebo jej využijete pro jiné dekorace. Balení obsahuje dvě magnetické úchytky. Univerzální držák přiděláte na dveře s ocelovou konstrukcí i na dveře dřevěné. Umístíte jej pod kukátko, kde bude v bezpečí i proti odcizení. Zakoupit jej můžete samostatně nebo v sadě s kukátkem. Držák si můžete vybrat ze tří různých velikostí dle průměru kukátka.

Který háček je pro vás ten pravý

Magnetický držák upevníte na dveře ihned. Nejprve zasunete háčky do těla věnce tak, aby jej pevně svíraly, a poté věnec položíte na dveře s kovovou konstrukcí. Díky magnetu držák přilne na povrch dveří okamžitě. Celá procedura zabere kolem čtvrt minuty, bez vrtání, lepení a použití nářadí.

Univerzální držák se přichytí také snadno. Nejprve odděláte lehkým pohybem kukátko, umístíte pod něj držák na věnce a kukátko opět připevníte. Na takto připravený držák umístíte věnec. A je hotovo. Při usazení zkontrolujte, aby věnec nebránil ve výhledu skrze kukátko. Pokud se držák na vaše dveře nehodí, zakupte si sadu držáku na věnce spolu s kukátkem.

Ozdobte dveře tím nejhezčím věncem

věnec na dveře

Věnce můžete různě střídat dle ročního období. V době Adventu se nejvíce hodí věnce z voňavých jehličnatých větviček dekorované skořicí, sušeným pomerančem a stužkami. Na věnec můžete doplnit šišky, zlaté nebo přírodní, ořechy i svíčky. Velikonoční věnec vyrobíte ze zlatavých klásků, slaměného těla věnce, kraslic a stužek. Na speciální háček připevníte i věnec s letními motivy, slaměnkami nebo podzimním listím. Ratanový věnec, dřevěný, slámový nebo věnec ze šišek, takové na háček umístíte snadno a rychle. Vždy je můžete v jakoukoli roční dobu obměnit. Při čištění dveří věnec lehce sundáte a opět na háček nasadíte.

Tipy, na co myslet u výroby věnců

  • Podívejte se na průměr těla věnce. Nejprve si změřte dle umístění háčku a kukátka optimální velikost, aby vám věnec nebránil ve výhledu. U některých dveří to bude 22 centimetrů, u jiných 25 centimetrů. Důležité je rozmístění dekorací na věnci. Větvičky, zdobné nebo sušené květiny mohou překážet ve výhledu.
  • Pozor na hmotnost. Příliš těžké věnce mohou způsobit při uchycení potíže. Pokud na věnec umístíte obvyklé množství dekorací, bude na háčku krásně držet. Věnec o velkém průměru s velkou náloží šišek, svíček, mušlí nebo jiných těžkých ozdob, by nemusel dělat při uchycení dobrotu.