povlečení Mimoni
Dekorace a bytový textil

Mimoni – veselé žluté postavičky, které si zamilujete

Dětmi oblíbené postavičky v montérkách, s jedním okem a spoustou nápadů – přesně takoví jsou animovaní Mimoni, kteří se objevili ve filmu a od té doby dokážou pobavit a rozesmát téměř všechny děti. Svou jednoduchostí a dobrou náladou nakazí Mimoni i vás. Stačí si vybrat potisk na povlečení, oblečení nebo ložní prádlo.

Originální dárky pro nejmenší

V dětském pokojíčku nesmí chybět hrdinové, ke kterým vzhlíží. Ať už na stěnách jako samolepky, v podobě položeného koberce či ozdobných závěsů. Okouzlí vás také šikovné ložní prádlo. Díky povlečení Mimoni budou vaše ratolesti usínat v objetí žlutých postaviček. Mimoni jsou skvělou volbou pro chlapce i holčičky, jež právě nevyznávají růžový styl malých princezen. Mimoni zkrátka baví opravdu každého! Povlečení se hodí do dětské postele i klasického lůžka, vybrat si můžete rozměr a doplnit své ložní prádlo o nové prostěradlo, třeba v žluté anebo modré či šedé barvě. Získáte tak komplet za skvělou cenu s puncem originality a hravosti.

Patří-li také vaše dítko k milovníkům žluťásků, opouštět je nemusí ani při koupeli nebo výletě k vodě. Stačí si vzít nový ručník s jejich potiskem! Osuška Mimoni je vyrobena z kvalitního savého materiálu. Ať už se rozhodnete pro motiv jednoho Mimoně nebo všech najednou, nebudete litovat. Na výběr máte mnoho barevných variant plných zábavy!

Vyměňte župan za pončo Mimoni

Protože dítka jsou známá tím, že chvilku v klidu neposedí, mnozí rodiče se snaží usnadnit si oblékání svých drobečků jednoduchými triky. Proto často vyměňují dětské župany za praktická ponča s kapucí a bez rukávu. Dětské pončo Mimoň na žlutém podkladu vyobrazuje dva různé Mimoně a slibuje jednoduché oblékání. To oceníte na koupališti, dovolené i doma. Díky kapuci budou v suchu i jemné vlásky. Nechejte Mimoně rozsvítit i váš šatník či pokojíček, kde s nimi děti zažijí spoustu legrace! Žlutý výrazný potisk navíc zaručuje, že své dítko nepřehlédnete. Cenově dostupné textilie a Mimoni – to je kombinace, která nesmí chybět ani u vás doma.