krabice na stěhování
Bydlení

Není krabice jako krabice aneb jak je rozeznat?

Možná vás to překvapí, ale sortiment krabic se neustále rozšiřuje tak, aby maximálně vyhověl zákazníkům a splnil jejich potřeby, kvůli kterým jsou k dostání nové rozměry a typy. Archivační krabice nesmí chybět v žádné kanceláři či pracovně. Velkou výhodou všech typů krabic je skladnost a cena, protože všechny dodávané krabice se prodávají již od jednoho kusu.

Aby byla archivace jednodušší, …

… pořiďte si archivační krabice nebo boxy, které pojmou několik šanonů s dokumenty o velikosti A4 najednou! Krabice jsou během chvilky složené a připravené vám organizovat nejen papíry v kanceláři. Každý archivační box je vybaven místem pro popis a obsahuje tištěný návod k manipulaci. Veškeré archivační příslušenství je vyrobeno z bílého nebo hnědého papírového kartonu a připraveno k vertikálnímu i horizontálnímu uskladnění.

Krabice najdou uplatnění rovněž v každé domácnosti, firmě, dílně či obchodě. Jsou vyrobeny z lepeného kartonu v několika vrstvách. Kromě boxů na archivaci pořídíte i krabice na stěhování a speciální krabice na obrazy či knihy. Volit můžete klopové krabice, k nimž budete potřebovat ještě lepicí pásku pro dokonalé uzavření. Oproti tomu vysekávané krabice nevyžadují pásku a pojmou vše potřebné. V nabídce na internetu seženete i krabice dárkové, na vína, pochutiny i ozdobné krabice s potiskem.

Stěhujte s radostí

Stěhování nebývá příliš oblíbenou činností. Není se čemu divit, komu by se chtělo balit, třídit a doufat, že se nic nerozbije? Díky krabicím určeným přímo na stěhování vše potřebné uskladníte a roztřídíte dle požadavků. Některé krabice jsou opatřeny praktickými uchy a usnadňují přenášení naplněných krabic. Krabice na stěhování jsou pevné, odolné, dají se popisovat a jsou vyrobené z pětivrstvé lepenky. Na oděvy se nabízí průhledné obaly a vaky, takže se nemusíte obávat znečištění, prachu nebo poničení drahých obleků.