Výroba lustru
Bydlení Dekorace a bytový textil

Nevšední osvětlení a lustry, jež neomrzí

Typ osvětlení má zásadní vliv na atmosféru našeho domova. Z toho důvodu bychom měli volit do každého pokoje jiný zdroj světla. V kuchyni a předsíni je vyžadováno jasné světlo, v obývacím pokoji a ložnici si chceme dopřát příjemné tlumené osvětlení. Nejste-li spokojeni s nabídkou v obchodě, vytvořte si lustr vlastní.

Výroba lustru

Buďte kreativní

Výroba lustru je velmi zábavná činnost, při níž se nekladou meze vaší fantazii. To platí hlavně v případě, pokud jste propadli tolik modernímu vintage nebo boho stylu bydlení. Nese se totiž v duchu baňatých žárovek a žároviček vyzařujících útulné světlo. V mnohých případech jsou pospojovány pouze kabely a šňůrami, což působí velmi originálně.

Osvětlení svépomocí

Jednoduchý vintage lustr s patinou si vyrobíte za pomoci těchto součástí: žárovky s objímkou, paprskového krytu, průchodky se svorníkem, okrasného baldachýnu, závěsu lustru, svorkovnice, lustrháčku a hmoždinky. V tomto pořadí jednotlivé komponenty pospojujete a originální lustr je na světě. Nejste-li tolik manuálně zruční, vsaďte na zakázkovou výrobu.

Neokoukaný design

Profesionální výroba svítidel vám sestaví osvětlení přímo na míru. Díky tomu bude do interiéru skvěle pasovat a stane se pomyslnou třešničkou na dortu. Boho styl bydlení si velmi dobře rozumí s repasovanými bytovými doplňky a starými nebo redesignovanými předměty. V tomto duchu se nese i návrh světel a lustrů. Při jejich výrobě jsou použity kvalitní materiály vyrobené v ČR. Jmenujme například karlovarský porcelán. Odborníci vám světla navrhnou, sestaví a nainstalují. Během procesu výroby rovněž odladí případné technické a estetické nedostatky. Tato světla jsou vhodná nejen do rodinných domů a bytů, ale též do barů, restaurací, obchodů a kanceláří. V kombinaci s oplétanými textilními kabely vypadají velice osobitě.