záclony
Bydlení Dekorace a bytový textil

Rychle a bezbolestně měníme interiér

Nedávno za mnou přišla kamarádka, že má bláznivý nápad, ale že už sedí v rozjetém vlaku, že už se to nedá zastavit. Pronajala si kavárnu. Měla týden na její otevření. Veškeré peníze, co měla vložila do zboží a nájemného. Na nějakou rozsáhlou rekonstrukci jí nezbývalo. Kavárna ovšem potřebovala nový vzhled. Sama přítelkyně věděla jediné, chtěla, aby byla útulná.

Nevěděly jsme, kde začít. Seděly jsme uprostřed prázdné místnosti s několika okny a opuštěným barem a stoly. A v tu chvíli nás to napadlo. Za málo peněz, hodně muziky. Interiér dostal úplně nový směr za pomocí několika malých, ale výrazných změn. A s tou změnou nám pomohl bytový textil České Budějovice.

Proměna za pár dní

Díky pomoci jejich designéra, jehož služby nám byly firmou poskytnuty zcela zdarma, jsme během několika dní vytvořili ze zapomenutého místa Kavárnu U Večernice.

V kamenné prodejně jsme si prohlédli látky. Vybrali všechny odstíny modré, žluté, zlaté a stříbrné. Látky lesklé i matné jsme posbírali a společně s designérem vzali do kavárny. Chvíli jsme spekulovali, zkoušeli, prohazovali a dohadovali se. Po vymalování bylo všechno trošku jasnější.

Záclony a garnýže nahradily dekorační rolety stříbrné barvy. Pro velká okna to bylo praktické řešení, snadná manipulace. Závěsy jsme si nechali ušít na míru a podle hry světla v místnosti jdou závěsy od světlého odstínu modré k tmavému. Ze stejných odstínu jsme nechali ušít zástěry a kuchyňské utěrky. Prostírání na stolech neslo zase prvky stříbrné a zlaté. Ve stejných tónech bylo i čalounění a polštáře.

Poradí, ušijí a namontují

Bytový textil na míru na trhu už víc jak dvacet let uspokojuje své zákazníky poctivou prací. Nabízí kvalitní látky, které jsou sami schopni profesionálně upravit dle vašich přání. Jejich parketou jsou různá okenní stínění přes žaluzie až po japonské stěny. Poradí vám nejen kam se co lépe hodí, ale pomohou vám i s odbornou montáží.