obrazy na zeď
Dekorace a bytový textil

Jaký motiv obrazu vybrat do vašeho interiéru?

Máte pocit, že stěny ve vašem domě nebo bytě jsou prázdné? Pokud ano, je určitě ideální je něčím zajímavým osvěžit. Co může být hitem číslo jedna, který zaručeně nezklame ani vás? Pokud hledáte ten správný tip, jsou to barevné obrazy na plátně. Jak vybrat ten pravý? Roli určitě hraje konkrétní motiv. Přinášíme vám tři zajímavé tipy, které v současné době rozhodně nezklamou nikoho z vás. Tím si buďte stoprocentně jisti i vy.

Abstraktní motivy

Jejich unikátem je rozhodně to, že na první pohled v nich jenom těžko identifikujeme konkrétní věc. A to je na nich zajímavé. Dnes tomuto trendu podléhá stále více lidí a abstrakce se tak stává volbou číslo jedna, pokud hledáme moderní obrazy do bytu. Hodí se především do nově zrekonstruovaných interiérů, stejně jako do novostaveb. Zkrátka a jednoduše všude se hodí tam, kde nám jde o zajímavý a doslova nadčasový design.

Motivy přírody

Směr, který vás také zaručeně nezklame. A to z toho důvodu, že právě obrazy přírody mohou dnes přinést příjemné uklidnění. Rozhodně dominuje flora, ale hitem jsou i obrazy s motivy zvířat. Ať už se jedná o varianty ručně malované, nebo se jedná o krásné fotografie, jsou dané obrazy možností, jak do vašeho interiéru dostat celkem jednoduše kousek živé přírody. Tedy alespoň touto cestou, tedy zprostředkovaně. Hitem jsou dnes i různé série obrazů s podobnými motivy.

obrazy na plátně

Milujete cestování?

Pokud ano, zohledněte tuto vaši vášeň i v případě, kdy budete vybírat skutečně ten pravý obraz. Budete mít stoprocentní jistotu, že zklamáni zaručeně nebudete. Pokud je něco hitem, jsou to jak památky, tak to mohou být i obrazy skutečně moderních měst. Mnoho cestovatelských motivů však může být spjato i s výše uvedenou přírodou, třeba v podobě moří, nebo velkých horských masivů. Pokud se rádi obklopujete zajímavými místy, tímto směrem chybu neuděláte.