vysavač na okna
Bydlení

Pomocníci, kteří zkrášlí vaše tělo i domácnost

Každý, kdo pečuje o své tělo, touží po hedvábně hebkých chodidlech. Pracné používání pilníku na paty či pemzy nemusíme jistě nikomu popisovat. Zejména ženy se snaží dosáhnout hebkých a na první pohled upravených chodidel, když se blíží letní měsíce a ony chtějí ukázat nohy v oblíbených sandálcích. Ale jak toho nejlépe dosáhnout? Chodidla jsou jednou z nejvíce zatěžovaných částí lidského těla a podle toho také občas vypadají.

Krásu a hebkost jim může vrátit elektrický pilník na paty. Tento malý pomocník vám ušetří spoustu času i práce. Stačí jen pár pohybů a ztvrdlá kůže je pryč. Místo ní zůstává jen hebká pokožka. Tento pilník lze používat také na ruce. Musíte si jen dát pozor, abyste pilník nepoužívali, pokud máte pokožku nějakým způsobem narušenou, protože použití by poté mohlo být nepříjemné a bolestivé.

bruska na paty

Elektrický pilník na paty, bruska na paty a elektrický pilník na nohy, to jsou tři různé produkty, jejichž vlastnosti se snoubí v jednom jediném přístroji, kterým je Nexon Pedi 5v1. Mezi jeho výhody patří integrovaný akumulátor, který je možné dobíjet přímo ze sítě. Zvolit si můžete dvě rychlosti a k vaší cestě za dokonalými chodidly vám dopomůže hlavice se dvěma válečky. Výsledkem zůstanou krásně upravené nohy i ruce.  

Když už máte nohy i ruce krásně upravené, můžete se vrhnout také na zkrášlování vaší domácnosti. Ani úklid domácnosti nemusí být noční můrou, pokud máte ty správné pomocníky. Mezi časté činnosti, které je při úklidu potřeba vykonat, patří mytí oken. Vyleštit okna tak, aby na nich nezůstaly šmouhy, to je někdy téměř nadlidský úkol. I to se však pro vás stane hračkou, pokud si pořídíte vysavač na okna. Mytí oken s tímto přístrojem vám zabere minimum času a vše je tak snadné, že to zvládnou i malé děti. Nexon Window Cleaner je vysavač na okna se zabudovaným rozprašovačem a nádobkou na saponát. Saponát jednoduše aplikujete na okno, rozetřete stěrkou a poté už jen přiložíte vysavač. Za malou chvíli se bude vaše okno blýskat čistotou. Péče o tělo ani úklid domácnosti již nemohou být snadnější.