Bydlení

Jak objednat kuchyně na míru?

jninterier.cz
jninterier.cz

Chcete si domů pořídit novou kuchyni na míru? Pak vězte, že to není tak složité, jak se možná na první pohled může jevit. Rychlé vyřízení objednávky včetně realizace nabízí společnost JN Interier, která se specializuje na kuchyně na míru a vestavěné skříně mnoho let.

1. zaměření prostoru

Postup je zhruba následující. Nejprve je potřeba zaměřit prostor, v němž bude daný projekt uskutečněn. Už samotné zaměření je vhodné přenechat odborníkům. Už například jen z toho důvodu, že myslí také na rozvody elektřiny, odpad a podobné záležitosti, které jsou při zařizování kuchyně zcela nezbytné.

Kuchyně na míru využije váš atypický prostor na maximum, zdroj: jninterier.cz
Kuchyně na míru využije váš atypický prostor na maximum, zdroj: jninterier.cz

2. výběr nábytku a materiálů

Poté, co dojde k zaměření interiéru, následuje sjednocení vaší představy s doporučením profesionálních architektů a designerů. Ve spolupráci s nimi si zvolíte konkrétní vybavení vaší nové kuchyně, materiály a zamyslíte se i nad detailními prvky. Se vším vám samozřejmě odborníci ze společnosti JN Interier rádi poradí.

3. vytvoření návrhu a cenové kalkulace

Po ucelení základní představy vám firma vytvoří grafický 3D návrh tak, abyste měli jasný přehled o tom, jak bude vaše nová kuchyně na míru po realizaci vypadat. Zároveň bude vypracován cenový návrh.

Pakliže s ním budete souhlasit, stačí už jen podepsat smlouvu o díle, zaplatit záloha ve výši 50% z celkové ceny díla a firma se okamžitě pustí do výroby nábytku.

Pestrá volba dekorů při návrhu kuchyně na míru, zdroj: jninterier.cz
Pestrá volba dekorů při návrhu kuchyně na míru, zdroj: jninterier.cz

4. realizace a předání díla

V další fázi pak už dochází k samotné realizaci zakázky. Po jejím dokončení vám bude dílo předáno a vy zaplatíte doplatek z celkové ceny. Celý proces zabere maximálně několik týdnů.

Firma JN Interier garantuje dodání kuchyní na míru do 4 – 8 týdnů od objednávky. Tu lze provést i online na webu společnosti. Na něm se ostatně nachází také bohatá fotogalerie kuchyní, která se vám může stát zajímavou inspirací ještě před tím, než se pro rekonstrukci a zařizování nové kuchyně odhodláte.