Xiaomi Robot Vacuum
Bydlení

Robotické vysavače v moderní domácnosti

Zase vás čeká děsně nezáživný úklid? Nikdo to nehodlá udělat za vás? Určitě se nějaký pomocník najde, například v podobě výkonného robotického vysavače, který si vezme na starost odstranění nečistot z různých druhů podlah.

Xiaomi Robot Vacuum

Vysavač s pokročilou inteligencí

I neživá věc zvládne pracovat zcela bez dozoru a bezchybně. Mi Robot Vacuum Xiaomi je vybavený třemi samostatnými procesory a pokročilými senzory. Těchto funkcí se například využívá při plánování trasy vysávání. Senzory odesílají sebraná data přímo do centrály vysavače, tedy do procesorů, které umí navzájem spolupracovat a simulují způsob přemýšlení člověka. Přesně se nasnímají vzdálenosti a vnitřní prostory. Zmapuje se plocha vašeho bytu a navrhne se ideální trasa. Poradí si s nejrůznějšími překážkami, přičemž nízký design perfektně pomáhá se dostat i pod nábytek. Nikdy nenarazí vzhledem k tomu, že se umí pohybovat okolo zdí ve vzdálenosti deseti milimetrů. Vypadá to, že se budete muset nadobro rozloučit s neuklizenými zastrčenými kouty! Umí se s tím vypořádat. Energie vystačí na dvě a půl hodiny při činnosti za plného výkonu. Jakmile bude potřeba doplnit energii, udělá to vysavač sám, protože si pamatuje cestu do nabíjecí stanice.

Vysavačem uklizená podlaha

Žádný povrch nečiní problém, Xiaomi Robot Vacuum vyčistí naprosto vše, kde se pohybuje. Postará se o vyčištění spár mezi dlaždicemi, z dohledu zmizí vlasy a střepy. Efektivně saje prach, protože k jeho vybavení patří silný ventilátor s vysokým statickým tlakem, boční a hlavní kartáč. Aplikace vám umožní sledovat průběh vysávání, ovládat ho na dálku a mít vše pod kontrolou informováním o veškerých prováděných aktivitách. Vysavač vám totiž bude tyto informace předávat, když si to budete přát. Kdykoliv seženete cenově dostupné náhradní příslušenství, například filtry a kartáče.