Ostatní

Osvětlení na zakázku: designový lustr i pro váš domov

Bez světla si dnes už život nedokážeme představit a bereme ho jako samozřejmou součást našeho života, práce, bydlení i zábavy. Kvalitní osvětlení si můžete pořídit online a podle typu místnosti vybrat takové modely svítidel, s nimiž docílíte perfektního efektu a navíc místnost dokonale prosvítíte. Ze svítidel se nabízí například oblíbená závěsná svítidla. Moderní lustry i nadčasová elegance v jednoduchém provedení vás nikdy neomrzí. Na své si přijdou milovníci minimalismu i nadšenci do extravagance.

Do každého svítidla ta správná žárovka

Kromě závěsných svítidel se nabídka rozšiřuje též o přisazená světla, jež mohou lehce nahradit visací lustry. Přisazená světla patří mezi moderní prvky každého interiéru. Dají se pořídit v mnoha barevných i tvarových variantách a stejně tak jsou vyráběná z materiálů, jako je plast, kov nebo sklo. Velké oblibě se též těší nástěnná světla, do nichž oceníte kvalitní a žárovky s dlouhou životností i vysokou svítivostí. Široký výběr designových žárovek najdete například zde https://www.bohemia-design.com/c/zarovky, kde mimo jiné nabízejí i retro edici žárovek. Zmiňované žárovky lze dnes nahradit vysoce úspornými a moderními zdroji světla, LED diodami. Sortiment zahrnuje i LED svítidla a LED reflektory. Odborníci na světla vám zajistí i repasování svítidel, a to včetně historických světel.

 Když hledáte skutečný originál

Specialisté na světla se zaměřují též na osvětlení na zakázku, a to v moderní i historické podobě. Navrhnou vám opravdový originál, který vám bude závidět každá návštěva, poradí a pomohou s kontrolou kabeláže, vypínačů i zástrček a objímek. Každá vaše představa o osvětlení v podobě lampičky, lustru či volně stojící lampy se může proměnit v reálné svítidlo u vás doma. A protože jde o znalce ve svém oboru, specializují se též na výrobu osvětlení pro reklamní a prodejní stánky, takže budete nepřehlédnutelní i během svého podnikání.