byty na prodej Praha 4
Bydlení Reality

Představujeme Rezidenci Hadovitá – nově vznikající projekt na Praze 4

Po celém území hlavního města vzniká v současné době několik desítek developerských projektů bytových domů, rodinných domů, vil a také komerčních prostor. Další projekty se neustále plánují a teprve jsou do fáze výstavby. Některé z nich jsou jedinečné a originální a rozhodně stojí za zmínku. Například Rezidence Hadovitá, která teprve bude stát v městské části Praha 4.

Složitá, ale jedinečná lokalita pro výstavbu

Když developerské společnosti hledají pro výstavbu nových projektů prostory, většinou si vybírají rovná místa, kde zástavba nebude znamenat žádné větší starosti. Rezidence Hadovitá jde ale jinou cestou. Jako ideální místo pro výstavbu byly zvoleny Michelské stráně a právě zde vzniknou moderní byty v Praze 4. Michelské stráně jsou složitý a svažitý terén, žádná rovina. Ale nic se nebude rovnat. Zkušení architekti Arx Studia totiž navrhli členitý koncept budov tak, aby zapadal do svažitého terénu. Budovy budou působit tak, jako by do přírody patřily odjakživa. Z největší překážky se vytvořila největší přednost.

moderní byty v Praze 4

Dispozice bytů podle moderních trendů

Vnější části budovy jsou propracované do posledního detailu. Ale rozhodně to neznamená, že by se zapomínalo na interiér. V projektu Rezidence Hadovitá vzniknou hned 3 budovy s desítkami nových bytů. Byty jsou v dispozicích od skromnějších 2+kk až po rozlehlá 4+kk. Vnitřní dispozice bytů jsou navrženy pro maximální využití prostoru – žádná „hluchá“ místa bez užitku. Velký důraz byl kladen i na prosvětlení každé místnosti přírodním světlem. Přesně podle trendů moderní architektury.

Rezidence Hadovitá

Proč právě Praha 4? 

A nakonec otázka, proč si vybrat právě Prahu 4 jako ideální místo k bydlení? Praha 4 se postupem času stává stále žádanější pražskou lokalitou. O byty na prodej Praha 4 je stále větší zájem. Tato městská část se tak pomalu ale jistě stává moderním centrem Prahy. Více informací Praze 4 najdete zde.