Bydlení Dům a stavba

Časopisy o bydlení

Stavíte, opravujete nebo přistavujete? Baví vás číst a nejraději čtete to, co má do budoucna nějaký smysl? Hledáte odborné rady a typy od čtenářů, které jsou nabité praxí? Na českém trhu se objevuje celá řada časopisů, které vám mohou poradit. V naší republice vycházejí různé časopisy na téma zahrada, bydlení, kutilství a podobně. V tomto článku se budeme snažit charakterizovat ty nejdůležitější z nich.

Jaké časopisy u nás vycházejí?

Časopisů je celá řada a každý se vyznačuje něčím jiným.

Časopis Home

Tento časopis se snaží oslovit především majitelé i budoucí vlastníky domů či bytů. V časopise najdete spoustu užitečných rad, jak si vaše bydlení vylepšit o ty nejnovější a nejvhodnější technologie.

Časopis Rezidence

Rezidence je určena pro ty náročnější z nás, kteří by si chtěli udržovat byt či dům v co nejmodernějším stylu za každou cenu.

Časopis udělej si sám

Časopis se zaměřuje především na kutilství. Dozvíte se v něm, jak si svépomoci vylepšit kuchyň, koupelnu a tak dále. Velkým plusem je, že časopis spojuje rady pro dům, zahradu i byt.

Časopis Marriane bydlení

Tento časopis patří mezi naše klenoty. Jako jediný se zabývá tím, že návrhy svých čtenářů i realizuje a tým v redakci tvoří výhradně profesionálové.

Časopis Elle Décor

Jde o celosvětové uznávaný časopis, který si našel čtenáře i u nás. Časopis se soustřeďuje především na to, aby čtenářům představil, jaké novinky se na trhu objevily, a navíc jim ještě řekne, kde se dá zboží koupit.

Časopis Bydlení v panelu

Časopis vychází jen čtyřikrát za rok a zaměřuje se na majitele panelových bytů. Najdete v něm různé užitečné rady, jak si vizuálně byt zvětšit nebo například postup výměny jádra bytu.

Časopis chatař a chalupář

Jak říká samotný název, tento časopis se zaměřuje na chataře a snaží se jim vysvětlit, jak co nejlépe udržovat chalupu.