Rekonstrukce

Strojní omítání prodlouží životnost vaší stavby

Starší rodinné domky, panelové domy či novostavby vyžadují kvalitní stavební prvky pro zvýšení odolnosti, prodloužení životnosti a též zlepšení funkčních vlastností. Zateplení budov s sebou nese mnoho dalších výhod. Kromě moderního vzhledu dodá budově vynikající izolační schopnosti a pomůže s obranou proti vnějším vlivům, jako je déšť, sníh, popřípadě vysoké teploty. Samotné zateplení snižuje náklady na energie během topné sezóny a naopak výrazně navyšuje cenu nemovitosti, která prošla revitalizací.

Zateplovací systémy v mnoha variantách

Chcete-li zateplit svůj dům, obracejte se vždy na odborníky, kteří pracují s materiály prémiové kvality a poradí si s individuálními požadavky klientů. Zateplování budov se provádí v několika krocích a výsledkem by měl být zcela nový plášť budovy. Zateplování se ale rovněž týká firem, administrativních budov a najdou se i zákazníci, kteří požadují zateplení garáže anebo chaty. Stavební trh se neustále rozšiřuje o nové systémy a materiály, s nimiž dochází k úspoře času i vašich financí. Zateplovací systémy jsou navrženy tak, aby šetřily vaše peníze za energie. Váš domov si zaslouží novou podobu! Investujte do atraktivních systémů využívajících nejnovější technologické postupy a zručné ruce řemeslných pracovníků.

Začněte novými omítkami

Zejména starší domy a byty vyžadují kompletní rekonstrukce. Rovné podlahy, výměna oken a často i nahození nové omítky patří mezi základní úkony, na něž navazují další kroky spojené s renovací interiéru. Profesionálové s letitou praxí na trhu za sebou nechávají špičkové realizace, díky nimž je zdivo dokonale rovné a úhledné. Investujte do jádrové omítky ovlivňující do značné míry celkový výsledek práce. Vynikající poměr ceny a kvality představují silikonové omítky vhodné pro použití uvnitř i venku. Chytré omítací stroje dokáží zpracovat i štukovou omítku s maximálně přesným výsledkem.