Bydlení

Kejřův Park 2 navázal na úspěšnou první etapu výstavby

kejruvpark2.cz
kejruvpark2.cz

Chcete bydlet v hlavním městě? Ale zároveň se chcete vyhnout všudypřítomnému hluku a prachu? Pak si kupte nový byt v klidném prostředí uprostřed zeleně. Kvůli velkému zájmu o byty developerského projektu Kejřův Park 1 (přečtěte si o možnosti získat 20% slevu na poslední volné byty) začala společnost s druhou etapou, kterou pojmenovala jako Kejřův Park 2. Tyto nové byty se nachází v Praze 9 v Hloubětíně. Čím jsou výjimečné?

Moderní architektura a klidné prostředí

Nový developerský projekt Kejřův Park 2 má být dokončen na jaře roku 2014. Druhá etapa projektu klade důraz na modernost, atraktivitu, kvalitu a luxus. Prodej nových bytů byl již zahájen, a tak si můžete rezervovat byty v dispozicích od 1+kk až po luxusní 4+kk. Rozměry bytů se pohybují od 47 do 94 metrů čtverečních. Nové byty nadchnou svou vysokou úrovní vybavení a kvalitními materiály, které jsou při výstavbě používány.

Exkluzivní lokalita v Praze 9, zdroj: kejruvpark2.cz
Exkluzivní lokalita v Praze 9, zdroj: kejruvpark2.cz

Každému bytu náleží buď zahrádka, nebo prostorný balkon poskytující výhled na zelené okolí. Novostavba bude disponovat také podzemními garážemi a dětským hřištěm. Tato lokalita se tedy hodí nejen pro mladé páry, ale také rodiny s dětmi.

Nové byty s atraktivní polohou v Praze 9

Developerský projekt Kejřův Park 2 je realizován v klidné lokalitě, která je dopravně dobře dostupná a nabízí v okolí veškerou občanskou vybavenost. Nedaleko bytů se nachází autobusové a tramvajové zastávky či stanice metra B – Hloubětín. K dispozici jsou zde mateřské a základní školy, nechybí zdravotnická zařízení, pošty, banky či obchodní centra. Ve volném čase se můžete vydat na místní sportoviště, do bazénu, nebo zavítat do jedné z mnoha restaurací a kaváren. To je výhoda díky umístění v blízkosti již stávající zástavby z rozsáhlou občanskou vybaveností.

Můžete navštívit vzorový byt v první etapě, zdroj: kejruvpark2.cz
Můžete navštívit vzorový byt v první etapě, zdroj: kejruvpark2.cz

Tip: Podívejte se na developerský projekt s byty Sedmikráska, který se nachází také v Praze 9

Na rezervaci nových bytů můžete v současné době získat zajímavé slevy. O nové byty v Praze – Hloubětíně je velký zájem, a tak si rezervujte byt co nejdříve. Konečně můžete bydlet v poklidné lokalitě Prahy 9 a navíc budete mít vše na dosah ruky.