plastové díly
Ostatní

K-systém stále rozšiřuje svoji nabídku výrobků a služeb

Společnost K-system známe především jako tradičního výrobce stínící techniky, který již od roku 1991 zásobuje náš trh kvalitními vnitřními vertikálními i horizontálními žaluziemi, exteriérovými žaluziemi nebo sítěmi proti hmyzu. K-system je také držitel mnoha prestižních ocenění v oboru. Vzpomeňme třeba na ocenění z veletrhu Nábytek a bydlení za exteriérovou žaluzii Prominent Z-90.

K-systém nabízí firmám speciální služby a zakázkovou výrobu

Nejmodernější technologie a speciální stroje, které K-systém používá při výrobě stínící techniky, lze využít i na další speciální práce. Technologie práškování kovů je vhodná na práškování hliníkových produktů.

Technologie práškování kovů

Vytvořený povlak má dokonalý, vysoce estetický vzhled, maximální pružnost i velkou otěruvzdornost a zaručuje ochranu interiérových, exteriérových i fasádních prvků. Atraktivní barvy vycházejí z nabídky vzorníku RAL.

Začněte vyrábět bublinkové fólie nebo plastové díly

Další technologií, kterou můžete využít pro vaši firmu, je výroba bublinkových fólií. Tento snadno použitelný, flexibilní a pružný obalový materiál je vyroben ze 100% recyklovatelné dvouvrstvé polyetylenové folie a nachází využití nejen jako obalový materiál při expedici skla, porcelánu, keramiky, ale i jako izolace, na přikrývání bazénů, na výrobu protinárazových obalů nebo obálek.

výroba bublinkových fólií

Společnost K-systém nabízí také volné kapacity na strojích, které vyrábějí plastové díly. Záleží jen a jen na vás, jak stroje společnosti K-systém využijte.

Kontaktujte výrobce stínící techniky, společnost K-system ještě dnes a zadejte si nezávaznou poptávku. Využijte volné kapacity strojů a nejmodernější technologie společnosti K-systém pro svoje projekty.