Reality

Rezidence Veselská: Nové byty v Praze 9

rezidenceveselska.cz
rezidenceveselska.cz

Pohodový život v klidném prostředí je snem většiny z nás. Ne všem se samozřejmě vše vyplní, nicméně dnes není nemožné skoro nic. Pokud chcete bydlet v opravdu zajímavém prostředí plném zeleně a přitom ne mimo dosah centra velkoměsta, pak stojí zato zvolit život na periferii Prahy.

Optimální volbou je pak městská část Praha 9. Právě tady se nachází celá řada bytů, jež dokonale dokážou uspokojit vaše potřeby. Do centra Prahy se přitom dostanete během několika málo minut, a to jak metrem, tak i prostřednictvím vlastního auta či jiných prostředků městské hromadné dopravy.

Kombinace klidného života s jednoduchou dostupností zaměstnání je skutečně skvostná. Praha 9 splňuje fakticky všechno, o čemž se ostatně v dalším textu přesvědčíme.

Letňany vás nadchnou

Výbornou volbou pro opravdu pohodové bydlení v příjemné lokalitě jsou pražské Letňany. Jedná se o nedílnou součást Prahy 9, která je skvěle dostupná i z různých měst v centru hlavního města. Pokud tedy máte kancelář třeba někde u Národního muzea anebo v blízkosti Staroměstského náměstí či jinde v srdci Prahy, dostanete se domů do Letňan velmi rychle.

V Letňanech jsou k dispozici i zdravotnická střediska. Navštívit tady můžete klidně stomatologa nebo neurologii či některé další ordinace. Soběstačná je tato lokalita i z pohledu množství mateřských škol a jiných vzdělávacích zařízení.

Rezidence Veselská a bydlení v ní

Sháníte-li luxusní nový byt Praha 9, můžete jej mít v rámci Rezidence Veselská, jejíž výstavba bude započata v lednu roku 2015. K dokončení dojde na podzim roku 2016.

Jedná se o sedmipatrový dům, který disponuje 100 bytovými jednotkami. Dispozice mají zdejší byty různé od 1+kk až po 4+kk. K bytům náleží mimo jiné také balkony a terasy. Zapomenout nelze ani na dvoupatrové podzemní garáže určené pro majitelé bytů.