roubenky na klíč
Bydlení Reality

Pohodlná cesta k bydlení aneb Roubenky na klíč

Dřevěné chaty neboli taky roubenky jsou u nás lety prověřenou formou bydlení a v dnešní uspěchané době zažívají do značné míry renesanci, kdy je znovuobjevován jejich půvab. Požadavek na bydlení, které svou podobou a stylem zapadá hladce do okolní krajiny, se u našich zákazníků objevuje stále častěji. Roubenky na klíč zároveň splňují veškeré náročné požadavky na moderní bydlení.

roubenky na klíčKlienti naší firmy mají obvykle dosti přesné představy o vlastním bydlení i vysoké nároky na standard. V rámci roubenek jsme schopni dodat vysoce komplexní servis, ve kterém se naši klienti musí postarat jen o konzultace a financování projektu.

Vaše požadavky, naše příprava a návrh

V první fázi nabereme podrobně a pečlivě veškeré potřeby, přání a představy klienta o tom, jak by jeho vysněná roubenka na klíč měla vypadat a k čemu má sloužit. Dům musí odpovídat nejen aktuálním potřebám obyvatele či obyvatel, ale taky brát na zřetel stejnou situaci s výhledem například deset let dopředu. Počítáme totiž s tím, že námi postavené roubenky budou sloužit jako vícegenerační domy. Komfort jak pro samotného člověka, tak pro více členů rodiny je tedy velice záhodný. Je samozřejmě možné využít jako inspiraci naše katalogy uvádějící příklady nejrůznějších řešení.

Co si projekt žádá?

V první řadě vyhodnocuje náš tým pracovníků samotné místo, kde má roubenka na klíč stát. Posuzujeme tvar míra, okolní krajinu, kvalitu terénu a další okolnosti jako třeba svažitost. V druhé linii nás zajímá velikost vámi plánované roubenky a samozřejmě rozpočet, který nám určuje rámec pro jakékoli návrhy a jejich následnou realizaci. Účel stavby a časový harmonogram je třetí stranou trojúhelníku základních informací včetně rozsahu našich služeb, které bude chtít klient využívat.

Z toho všeho se odvíjejí popisy, náčrty, nápady, konzultace dispozic a preferencí objektu, kterým má být ona vysněná roubenka na klíč.

Realizace krok za krokem

Během celého procesu od začátku do konce jsou vám plně k dispozici designéři našeho týmu. Ti se věnují vašemu projektu, proberou veškeré nejasnosti, odpoví na vaše dotazy, zanesou připomínky, navrhnout možnosti a vytvoří nákres roubenky na klíč včetně 3D modelu, který bude splňovat veškeré vaše požadavky. Tento návrh potřebuje v digitální podobě také stavební úřad pro vystavení příslušných povolení.

Stavba a materiál

Servis stavby naší společnosti Honka je komplexní a profesionální služba. Zajišťujeme tak veškeré kroky stavby konkrétní roubenky na klíč. Vám jako klientovi se věnují vyškolení a autorizovaní profesionálové na špičkové úrovni.

Na stejně špičkové úrovni je i použitý materiál, tedy konkrétně vysoce kvalitní severské borovicové dřevo, které poskytuje veškerý komfort v kombinaci s perfektní odolností proti povětrnostním vlivům.