rekonstrukce kuchyně
Bydlení Rekonstrukce

Kuchyně na míru

rekonstrukce kuchyně

Kdo rád vaří, tráví čas pečením anebo jen touží po dokonalé kuchyni, máte skvělou příležitost. Kuchyně na klíč jsou nyní cenově dostupné prakticky pro každého. A kromě toho, že vám montáž nové kuchyně významně zvedne cenu nemovitosti, vyřeší i další otázky. Konečně totiž vyplníte nevyužitý roh v prostoru, najdete východisko pro vysoké stropy, kuchyň v podkrovních prostorách i atypické rozměry.

Než se vrhnete do rekonstrukce kuchyně, zeptejte se sami sebe:

  • Potřebuji začít takzvaně od podlahy a kromě instalace kuchyňské linky se zaměřit na stavební úpravy, zednické a instalatérské práce?
  • Mám jasnou představu o tom, kolik chci do nové kuchyně investovat a v jakém stylu ji chci zařídit?
  • Dávám přednost dřevu, anebo modernímu designu?
  • Toužím po velké kuchyni ve tvaru U, popřípadě L?

Otázek ohledně kuchyně pro bezbariérový přístup můžete mít samozřejmě více. Hlavní je určit si finanční strop a neopomenout vychytávky a doplňky, díky nimž bude čas strávený v kuchyni maximálně efektivní, a to od samotného vaření a pečení až po stolování.

Moravskoslezský kraj pod taktovkou specialistů

Kuchyně na míru Ostrava nabízí velmi atraktivní inspiraci na svých webových stránkách, kde mimo jiné naleznete praktické řešení v malých bytech i úsporu místa řešenou pomocí spojení jídelního koutu s kuchyňskou linkou. Kuchyně na klíč a stejně tak jídelny a ostatní prostory pro komfortní život lze detailně vyřešit s bytovým architektem tak, aby pro vás byly plně vyhovující. Při volbě kuchyně je hlavní se rozhodnout, zda půjde o kuchyň tvarově řešenou, jednoduchou, menší či vám prostor dovoluje třeba atypický kuchyňský ostrůvek a napojení jídelního stolu v barvách skříněk.

Návrh vám napoví

Na základě domluvy se nebojte oslovit odborníky, za nimiž stojí řada významných projektů a referencí od velkých firem i soukromých osob. Jejich specializace se dělí mezi rekonstrukce kuchyní v panelových bytech i rodinných domech a vhodně položenými otázkami vás přesně nasměrují tak, aby vaše představy odpovídali výsledné podobě nové kuchyně. Tam se vám bude zaručeně skvěle vařit!