Kuchyně na míru

rekonstrukce kuchyně

Kdo rád vaří, tráví čas pečením anebo jen touží po dokonalé kuchyni, máte skvělou příležitost. Kuchyně na klíč jsou nyní cenově dostupné prakticky pro každého. A kromě toho, že vám montáž nové kuchyně významně zvedne cenu nemovitosti, vyřeší i další otázky. Konečně totiž vyplníte nevyužitý roh v prostoru, najdete východisko pro vysoké stropy, kuchyň v podkrovních prostorách i atypické rozměry.

Než se vrhnete do rekonstrukce kuchyně, zeptejte se sami sebe:

  • Potřebuji začít takzvaně od podlahy a kromě instalace kuchyňské linky se zaměřit na stavební úpravy, zednické a instalatérské práce?
  • Mám jasnou představu o tom, kolik chci do nové kuchyně investovat a v jakém stylu ji chci zařídit?
  • Dávám přednost dřevu, anebo modernímu designu?
  • Toužím po velké kuchyni ve tvaru U, popřípadě L?

Otázek ohledně kuchyně pro bezbariérový přístup můžete mít samozřejmě více. Hlavní je určit si finanční strop a neopomenout vychytávky a doplňky, díky nimž bude čas strávený v kuchyni maximálně efektivní, a to od samotného vaření a pečení až po stolování.

Moravskoslezský kraj pod taktovkou specialistů

Kuchyně na míru Ostrava nabízí velmi atraktivní inspiraci na svých webových stránkách, kde mimo jiné naleznete praktické řešení v malých bytech i úsporu místa řešenou pomocí spojení jídelního koutu s kuchyňskou linkou. Kuchyně na klíč a stejně tak jídelny a ostatní prostory pro komfortní život lze detailně vyřešit s bytovým architektem tak, aby pro vás byly plně vyhovující. Při volbě kuchyně je hlavní se rozhodnout, zda půjde o kuchyň tvarově řešenou, jednoduchou, menší či vám prostor dovoluje třeba atypický kuchyňský ostrůvek a napojení jídelního stolu v barvách skříněk.

Návrh vám napoví

Na základě domluvy se nebojte oslovit odborníky, za nimiž stojí řada významných projektů a referencí od velkých firem i soukromých osob. Jejich specializace se dělí mezi rekonstrukce kuchyní v panelových bytech i rodinných domech a vhodně položenými otázkami vás přesně nasměrují tak, aby vaše představy odpovídali výsledné podobě nové kuchyně. Tam se vám bude zaručeně skvěle vařit!

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení, Rekonstrukce se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.