práce v realitách
Reality

Hledáte práci? Zkuste reality!

Ať už patříte mezi čerstvé absolventy, kteří jsou pověstní svou akčností, komunikačními dovednostmi či snad hledáte práci po několikaletém úvazku ve firmě, kde vás práce již nadále neuspokojovala, zkuste něco jiného, něco nového. Otestujte práci, která vás bude bavit, pro kterou budete žít a hlavně práci, jež vám otevře brány do světa atraktivních výdělků. Buďte sami svým pánem, ověřte si své zkušenosti, dovednosti, vytrvalost a píli. Práce realiťáka sice není pro každého, možná jste to ale vy, kdo se může stát novým pracovníkem realitní kanceláře RE/MAX Anděl!

Čerpejte ze zkušeností těch nejlepších

Práce realitního makléře v sobě nese hned několik pozic. Jako realitní makléř budete zastávat funkci finančního a právního poradce, také asistenta, psychologa a ve velké míře i terénního pracovníka. Je to zaměstnání na hony vzdálené sezení v kanceláři. Práce v realitách je otevřena všem zájemcům, bez ohledu na vzdělání či praxi. Tato práce vyžaduje silné nasazení a vůli chtít na sobě pracovat a také pro lidi, protože jaký má realitní makléř plat, se odvíjí zejména od jeho nasazení. Zpravidla nováčci v oboru získávají ohodnocení v řádu tisíců, po zapracování si ale mohou vydělat slušnou sumu přesahující několik desítek korun v průměru, což je atraktivním lákadlem pro všechny věkové skupiny. Hlavním posláním realitního makléře je uspokojovat potřeby zákazníků, tedy těch, kteří chtějí nemovitost koupit, prodat či pronajmout. Je proto velmi podstatné umět se vcítit do potřeb klientů, pracovat s jejich požadavky a hledat optimální řešení.

Staňte se novým makléřem v Praze

Pokud nevíte, jak se stát realitním makléřem, obraťte se na profesionály a učte se od těch nejlepších. Získáte představu o náročnosti práce, rozvržení pracovní doby a překonáte své dosavadní limity. Zjistíte, že důležitý je nejen plat realitního makléře, ale také skutečnost, že realitní makléř práce dělá zodpovědně, s cílem udělat lepší život druhým.