sada aku nářadí
Rekonstrukce

Nenechte se zaskočit nečekanými situacemi doma nebo v dílně

Občas se každý z nás potýká s nepředvídanými úkony, jež souvisí s drobnými opravami. Může to být povolený šroubek, eventuálně třeba jídelní židle, která nutně potřebuje seřídit. Jakmile se u vás doma, na chalupě a stejně tak v garáži objeví nepříjemnost řešitelná šikovnýma rukama, sáhněte po svém nářadí. A chcete-li mít všechno krásně srovnané, na jednom místě a navíc přehledně uspořádané, neváhejte investovat do sady nářadí v kvalitním a odolném boxu či kufříku s uchem. Díky tomu budou vaše nástroje chráněny před prachem v dílně i deštěm v momentě, že je použijete na otevřené stavbě či na zahradě.

sada aku nářadí

Nářadí může mít mnoho podob

Velké popularitě se těší moderní aku nářadí s mnoha benefity. Oproti konkurenčním variantám nářadí nevyžaduje napájení do sítě, protože funguje na principu akumulátorové baterie. Stejně tak je konstrukčně navržené pro práci ve stísněných prostorách, kde oceníte, že vám nepřekáží kabel nebo nadměrné rozměry náčiní. Sada aku nářadí je pro vás dostupná v mnoha variantách, čímž zacílíte na vybavení, jenž vám schází a zároveň vás nepřekvapí žádná neobvyklá situace.

Praktický kufřík jako benefit navíc

Praktický hliníkový či plastový kufřík pojme nářadí i baterie.  Špičkové akumulátory se pyšní vysokou výdrží i rychlým nabíjením. Snadno se tak vybavíte praktickou bruskou, aku šroubovákem, utahovákem, případně vrtačkou. Obsluhu nářadí zvládne doopravdy každý. V nabídce seženete hobby kufříky sloužící zároveň jako přehledné organizéry i profesionální nářadí garantující přesnou a bezpečnou práci v každé situaci. Aku nářadí funguje precizně a ušetří vám značnou námahu. Domácí a kutilské úkony se změní v zábavnou akci s okamžitými výsledky.

Sady nářadí obsahující vybavení prémiové kvality

Sada nářadí je vždy skvělým dárkem, jenž potěší nejen domácí kutily, ale též zahradníky nebo milovníky detailní práce. Základní sada obsahuje vše nezbytné, co vám jednoduše nesmí chybět. Jsou to základní kousky nářadí i náhradní nástavce. V profesionálních sadách pak najdete i další nástroje určené pro speciální činnosti a servisní díly. Na kompletní sortiment poskytují výrobci atraktivní záruku.

Sady oblíbených značek vynikají špičkovým zpracováním v každém ohledu. Dlouhou životnost neovlivní ani časté používání. Velmi populární jsou sady nářadí Tona expert, kde najdete například šroubováky s výměnnými bity, klíče o různých průměrech, prodlužovací nástavce a samozřejmě pak posuvné měřítko, kladivo, vytahovák, pilku anebo v neposlední řadě nůž. Aku sady s nářadím seženete v různých cenových hladinách. Prvenství mezi aku výbavou však drží známí výrobci Metabo v tradičním designu, deWALT, jenž se řadí mezi experty a FESTOOL navrhující inovativní aku nástroje pro maximální uživatelský komfort a využití v náročném průmyslu.