dřevné podlahy
Bydlení

Dřevo – kousek přírody u vás doma

Dřevo patří mezi oblíbené stavební i dekorační materiály a o tom svědčí jeho všestranné využití a stále rostoucí poptávka. Kromě dřevin z končin domoviny můžete svůj interiér vylepšit třeba exotickými dřevinami zajímavých odstínů a kreseb. Záleží pouze na vás, zda bydlení zkrášlíte zvenčí, nebo vsadíte na použití dřeva v interiéru. Trendy dřevěné podlahy slibují měkkou chůzi a dotek přírody. Sáhnete-li po dřevěných terasách, vylepšíte okolí svého domu, garáže i chaty a přiblížíte se krajině.

Pečujte o materiály vhodnými přípravky

Investice do prémiových olejů se okamžitě projeví. Dřevěné fasády získají ochranu před UV zářením i povětrnostními vlivy, oleje na bázi přírodních složek navíc perfektně kryjí a dřevo vyživují. Také dřevěné terasy si zaslouží speciální péči. Terasový olej pořídíte v bezbarvém provedení i několika žádaných odstínech. Nezapomeňte ale, že každý druh dřeviny vyžaduje náležitou péči a pouze špičkové oleje dokáží reagovat na individuální požadavky. Terasové oleje dokonale vyhlazují povrch dřeva a skvěle odpuzují vodu či nečistoty. Pravidelnou údržbou prodloužíte životnost přírodních materiálů a zajistíte jejich původní odstín bez nežádoucího vyblednutí či popraskání struktury. Moderní jsou též wpc terasy a terasová prkna pro vaše komfortní bydlení.

Masivní podlahy na celý život

Dřevěné podlahy nesmí chybět ani u vás doma. Kromě toho, že masivní zpracování odolává běžnému opotřebení, údržba je jednoduchá a při její pravidelnosti vám poslouží tyto podlahové krytiny na celý život. V neposlední řadě mají podlahy ze dřeva nadčasový vzhled, jež se skvěle kombinuje s jinými moderními prvky uvnitř. Ať už vsadíte na světlé odstíny nebo dáte přednost tmavším dekorům, vždy budete uchváceni přírodními kresbami a originální strukturou dřeva. Kromě samotných podlah nezapomínejte též na lišty a doplňkový sortiment pro snadnou manipulaci a stavbu podlahových krytin.