kované ploty
Zahrada

Kované ploty snoubí eleganci s ochranou

Jestli si také nedokážete představit bydlení se zahradou bez oplocení, jsou tyto řádky určeny právě vám. Plot je zřetelnou hranicí, kde začíná váš pozemek a kam je vstup nepovolaným zakázán. Plotem můžete dnes ohraničit nejen rodinný dům, ale též chatu u lesíka anebo bytové jednotky se společným posezením a zahrádkou, kterou si nechcete nechat zničit cizími. A stejně tak plot může mít mnoho podob. Kromě toho, že jej jednoduše natáhnete z pletiva a opatříte betonovými panely či kovovými sloupky, můžete vsadit i na okrasnou a plně funkční variantu.

kované ploty

Bezúdržbová varianta pro náročné

Moderní kované ploty mohou působit jednoduchým a elegantním dojmem, stejně tak ale robustně a nedobytně. Záleží pouze na vás, zda vsadíte na ozdobné prvky, zakončovací prvky či jsou pro vás důležitější funkční vlastnosti kované brány. I ta může být instalována ve stejném stylu jako plotové díly, aniž by bylo narušeno řešení celkového plotu. Chcete-li maximální kvalitu za rozumnou cenu, obraťte se na specialistu na trhu, který garantuje velmi kvalitní kované ploty i brány jako ochranu pozemku.  Nechejte si zdarma a nezávazně zhotovit několik návrhů, abyste získali představu o ceně i designu. Vybírat přitom můžete z různých sérií, jejichž součástí jsou ozdobné prvky, různě řešené výplně nebo typy použitých spojů. Všechny ploty jsou vyráběny vždy na základě návrhů a vyznačují se specifikacemi přesně podle klienta. Díky tomu může vzniknout zcela unikátní a stabilní oplocení vhodné pro rodinný dům i chalupu.

Specialista na ploty od roku 1994

Již řadu let se firma na českém trhu může pyšnit spokojenými zákazníky. Sází totiž především na preciznost a speciální povrchovou úpravu, jež garantuje dlouhé roky stejný vzhled bez nutnosti údržby. A to nejlepší na konec, kromě plotů a bran vám mohou odborníci dodat též kovové zábradlí společně s bránou a plotem a uchovat tak jednotný ráz i na balkoně nebo verandě. Nebojte se originálních kovaných plotů a svěřte své představy do rukou zkušených profesionálů.