půjčovna lešení
Dům a stavba

Stavební práce se vším potřebným po ruce

Ať už se věnujete stavebním činnostem soukromě nebo profesionálně, neobejdete se bez určitého vybavení zajišťující bezpečnost a spolehlivé provedení vašich plánů. Nezapomněli jste na něco?

půjčovna lešeníLešení na poslední chvíli

I když si na poslední chvíli vzpomenete, že jste přece úplně vynechali pořízení lešení, nemusíte zoufat, protože i to se dá jednoduše půjčit na různě dlouhou dobu. Na práce ve výškách si většinou nevystačíte jen s žebříkem, chce to bezpečnější způsob, aby nedošlo ke zbytečným nehodám. Půjčovna lešení bude vyhovovat hlavně osobám, které už předem plánují používání na stanovenou dobu a v blízké budoucnosti se nechystají nic podobného stavět kolem své nemovitosti. Šlo by o celkem zbytečnou investici. Pojízdné lešení se dá snadno přemisťovat, proto vyhoví i firmám často jezdícím za prací na různá místa. Jde o lehké varianty, ale zároveň s dostatečnou stabilitou. V nabídce objevíte nejrůznější sestavy v několika rozměrech, které mají pracovní podlahy v rozličných výškách.

BedněníTady se pracuje, nechoďte sem!

Pustit se do stavby znamená, že byste se měli postarat o hranice, kam nikdo nepovolaný nesmí vstupovat. Jedná se především o zajištění bezpečnosti pro kolemjdoucí. Ohraničení zajistíte velice snadno, když si zvolíte mobilní oplocení. Toto efektivní řešení zrealizujete velice rychle, navíc kdykoliv přemístíte jinam. Nechybí ani záruka kvalitního provedení s dlouhou životností.

Malé až středně velké projekty budou spoléhat na všestranný bednící panelový systém, aby byl povrch betonu zcela podle norem. Bednění se aplikuje také na nejrůznější opěrné zdi, pilíře, šachty, sloupy apod. Od systému očekávejte využívání jak pro jednostranné, tak pro oboustranné bednění. Nejtěžší díl váží pod sto kilogramů, tudíž vše lze zvládnout i na stavbách, kde se manipuluje pouze ručním způsobem.