hifi studio Praha
Bydlení

Proč jsou integrované zesilovače budoucností hifi

Pokud stavíte váš první domácí stereofonní systém, váš nejlepší přítel je integrovaný zesilovač. Koupí integrovaného zesilovače, který v sobě kombinuje všechny výhody výkonového zesilovače a předzesilovače je nejen jednodušší než hledání samostatných komponent, ale také tím získáte dobrou kombinaci výkonu a funkcí za méně peněz, než byste jinak utratili.

hifi studio Praha

Výhody integrovaných zesilovačů

Integrované zesilovače jsou součástí mnoha hifi zařízení ve všech tvarech, velikostech a cenách od deseti tisíc až po statisíce korun. Výrobci hifi komponentů dosáhli obrovského pokroku ve výkonu a integraci různých sekcí, od napájení až po ovládání hlasitosti a připojení, přičemž dokázali minimalizovat množství elektronického šumu, který negativně ovlivňuje kvalitu zvuku. Nejlepší na tom je, že cesta signálu mezi různými sekcemi je v integrovaném zesilovači kratší, což nejen zlepšuje kvalitu zvuku, ale také to znamená, že pro svůj systém nepotřebujete tolik kabelů.

Integrované zesilovače jsou budoucností hi-fi

Bezdrátové aktivní reproduktory a zesilovače s integrovaným předzesilovačem, které umožnují i bezdrátové digitální přenosy dat, způsobily, že systém jednotlivých komponent je pro průměrného posluchače zastaralý.

Poslechové hifi studio vám umožní poznat rozdíl

Kvalitu poslechu prostřednictvím high tech audio soustavy vybavené integrovaným zesilovačem si vychutnáte nejlépe v ideálním prostředí, jaké nabízejí například hifi poslechová studia Praha. Zde si můžete jednotlivé hifi komponenty nejen vyzkoušet v různých vzájemných kombinacích, ale je možné zde získat rady od kvalifikovaného audio týmu, pro jehož členy je hifi celoživotní vášní. Hifi studio Praha vám umožní v dokonalém akustickém prostředí posoudit všechny součásti vaší nové audio soustavy a udělat správné rozhodnutí.