Bydlení Dům a stavba Rekonstrukce Zahrada

Co je nového v katalogu IKEA 2012?

V USA právě vyšel katalog IKEA na rok 2012 a tak je ta správná chvíle, podívat se, co je nového. Můžeme se těšit především na rozšíření sortimentu a novou postel, umyvadlo či lampičku, ale i děti nepřijdou zkrátka. Pro ně je připravena postavička nazvaná TORVA.

Nový katalog IKEA 2012 – nejrozšířenější katalog na světě

Dokonce na internetu koluje vtip: „Víte která publikace byla vytištěna vícekrát než bible? IKEA Katalog.“ Bohužel se nám nepodařilo ověřit, zda se tento vtip zakládá na pravdě. Každopádně se jedná již o 61. vydání tohoto populárního katalogu. Bude vytvořen v 31 jazycích a distribuován v 39 zemích do každé domácnosti. Nejprve je na řadě USA a postupně během srpna a září bude distribuován IKEA katalog v dalších zemích. Česká republika by se měla dostat na řadu koncem srpna jako tomu bylo v minulých letech.

A jaké jsou hlavní novinky?

 • Manželská postel OPPDAL
 • Plyšák TORVA
 • Lampička TIVED
 • Umyvadlo LILLÅNGEN
 • Stoleček ISALA
 • Skříň HEMNES

A samozřejmě mnoho slev, vylepšení a nespočet nových nápadů. Určitě se máme na co těšit. Letos bude tento katalog dokonce vydán i ve speciální verzi pro elektronické tablety iPad. Samozřejmě v tomto podání bude tento katalog interaktivní a možná nás překvapí i zajímavá videa. K dispozici je totiž zatím pouze verze pro USA.

Těšíte se na nový katalog? Chtěli byste raději slevy stávajícího sortimentu nebo jeho obměnu?

3 komentář

 1. Dobry den prosim posle mi kniha katalogy Ikea 2012 dekuji.Adresa:Helena Hospodyova U studanky 97 Vodochody 25069 s pozdravem Helena.H.

 2. Prosím jestli je možné, zašlete mi nový katalog na rok 2012.
  adresa: Hana Marcikánová
  Bystřická 1644
  432 01 Kadaň

  Předem Vám moc a moc děkuji. HM

Komentáře nejsou povoleny.