Reality

Představení bytového projektu Ecocity Malešice

novebytymalesice.cz
novebytymalesice.cz

V Praze 10 Malešice vyrůstá nový zajímavý bytový projekt Ecocity Malešice. Od ostatních moderních bytových komplexů se liší výraznou úsporou energií za vytápění. Navíc jde o typ bydlení, který osloví i ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl a ekologii. Přestože projekt bude dokončen až v polovině roku 2014, volné byty z nabídky už velmi rychle ubývají.

Výhodná lokalita

Ecocity Malešice se nachází uprostřed zeleně. Z jedné strany ho obklopuje rozsáhlý lesík, na druhé straně je přímo na dosah Malešický park. Promyšlené umístění spojuje bydlení v přírodě s výhodami dostupné kompletní občanské vybavenosti. V blízkosti se nachází nejen mateřská a základní škola, ale i školy střední. Naleznete zde také lékařské ordinace, kavárny a centra pro sportovní vyžití.

Chcete raději luxusnější byty ve stejné lokalitě? Podívejte se na projekt Vila Na Výsluní. Více se dozvíte zde.

Za nákupy můžete vyrazit do nedaleké Billy, Kauflandu či do nákupního střediska Flora. Dopravu zajišťují autobusové a tramvajové linky. Do centra Prahy se také dostanete metrem trasy A.

Byty od 2+kk po 4+kk

V současné době se připravuje 44 bytů ve dvou šestipodlažních domech, které budou dokončeny v polovině příštího roku. Za projektem stojí developerská společnost JRD CZ. Do budoucna je však plánována druhá etapa projektu, která nabídku rozšíří o dalších 66 bytů. Momentálně lze vybírat z dispozic 2+kk, 3+kk a 4+kk. K bytům v prvním podlaží náleží předzahrádky, ve vyšších patrech balkony a byty v posledním patře se pyšní velkou terasou.

Velké terasy v horních bytech, zdroj: novebytymalesice.cz
Velké terasy v horních bytech, zdroj: novebytymalesice.cz

Při výstavbě bylo použito kvalitních a moderních materiálů i postupů. Byty jsou vybaveny nadstandardně. Orientace k jihu zajišťuje světlost a navrženy byly tak, aby nabízely i dostatek úložného prostoru. Parkování je vyřešeno podzemními garážemi, což zajišťuje bezpečnost dětem i estetický pohled do okolí bez ploch parkovišť.

Úsporné, zdravé a ekologické bydlení

Bytové domy splňují normy pro nízkoenergetické stavby. To zajišťuje snížení nákladů na vytápění až o 85% oproti běžným bytům. Snížená spotřeba energií potěší nejen vaši peněženku, ale i ekology. Ty jistě zaujme i volba přírodních kvalitních materiálů a celkový ohled na životní prostředí při stavbě a projektu domu.

Zdravé bydlení vám zajistí nejen volba lokality v blízkosti zeleně, ale i důmyslný rekuperační větrací systém, který udržuje v bytě stálou teplotu a zároveň do místností neustále přivádí čerstvý vzduch.

zdroj: novebytymalesice.cz
zdroj: novebytymalesice.cz

Prodej bytů zahájen

V současnosti je volných ještě 29 bytových jednotek. Tři s dispozicí 2+kk a obytnou plochou 56 m². V cenovém rozpětí od 3 362 000 Kč za byt s předzahrádkou do 3 842 000 Kč za byty s balkonem.

Hledáte nové levné byty v Praze? Nejlevnější pořídíte již od 1,3 milionu.

Vybírat můžete také z 12 zbývajících 3+kk od 3 900 000 Kč do 4 784 000 Kč. Nebo dokonce ze 14 prostorných 4+kk od 89 do 119 m². Ty pořídíte za 5 480 000 Kč za byt s balkonem, přes 5 990 000 Kč za byt s předzahrádkou až po 9 685 000 Kč za byt o rozloze 119 m² doplněný terasou o ploše 55 m².