rychlý internet
Bydlení

Zařiďte si domů rychlý internet

rychlý internet

Pamatujete si na doby, kdy jsme doma měli internet s FUP a se směšnou rychlostí? Tehdy ještě vysoká rychlost nebyla potřeba, protože internetové stránky byly většinou textové formáty. Dnes už máte na všech webech spoustu multimediálních prvků a bez rychlého internetu můžete čekat i sekundy, než se vám stránka načte. A to ani nemluvíme o sledování videí nebo stahování multimediálního obsahu. Rychlý internet je prostě potřeba.

Naštěstí se nabídka stále rozšiřuje a rychlý internet si dnes můžete zařídit i v menších městech a na vesnicích. Spousta poskytovatelů působí po celé republice a rádi zařídí internet i do vašeho bytu či domu.

Užijte si rychlost až 1000 Mb/s po kvalitní optice

Jednou ze společností působících po celé republice je NEJ.cz. Ta slibuje internet s rychlostí až 1000 Mb/s po kvalitní optické síti. Neomezuje vás žádným limitem spotřebovaných dat, nezáleží dokonce ani na počtu připojených uživatelů.

Aktuálně pokrývá více než 100 obcí v České republice, přímo na jejich webu si snadno zjistíte, zda jsou schopní zařídit internetové připojení i u vás. Rychlosti se samozřejmě trochu liší v závislosti na lokalitě, takže nejdříve je třeba zjistit, jaká rychlost je dostupná právě ve vaší oblasti. Ceny jsou každopádně velmi příznivé.

Lidé si často objednávají balíček internetu a internetové televize

NEJ.cz nabízí nejen internet, ale i přidružené služby, mimo jiné například internetovou televizi. Spousta zákazníků si tedy objednává rovnou balíček internet + internetová televize, je totiž finančně poměrně výhodný.

Kdo si jednou zvykne na internetovou televizi, ten už nechce nic jiného. Možnost dívat se zpětně na pořady, které jste nestihli, pozastavovat si aktuálně běžící program, když si potřebujete odskočit, nebo bohatá nabídka programů jsou velkými lákadly. V rámci NEJ TV máte možnost sami si vybrat, na jaké programy se chcete dívat, nikdo vám nenutí obrovské balíčky programů, které stejně nevyužijete. K dispozici je i videotéka HBO s filmy a seriály. Nemalou výhodou je také fakt, že s internetovou televizí nemusíte řešit přechod na DVB-T2.

Více informací o rychlém internetu i internetové televizi najdete na https://www.nej.cz/.