Bydlení

Fotogalerie: Samolepky na zeď z kolekce jaro 2013

zdroj: lepime.cz
zdroj: lepime.cz

Chcete mít stylově zařízenou domácnost, ale stále to není ono? Zdá se vám, že pro dokonalou výzdobu vám v interiéru schází potřebný detail. Jak se říká, na detailech nejvíce záleží, protože právě drobné dekorace dokáží podtrhnout celkovou krásu vašeho interiéru. Výborným prostředkem, který dokáže zvýraznit krásu interiéru jsou samolepky na zeď. Právě byla zveřejněna nová kolekce v předním českém obchodě se samolepkami. Jaké jsou nové motivy? Prohlédněte si je v dnešním článku.

Samolepky se sportovní tématikou

Kolekce sportovních samolepek na zeď je určená především do dětských pokojů pro chlapce. Využít je ale mohou všichni milovníci sportu. Základem jsou kvalitní a ostré rysy. Samolepka by také neměla být moc barevná, aby nerušila a nezastínila styl vybavení místnosti. Mělo by se také jednat o sportovce, který je zachycen v určitém pohybu.

Fotbalista s míčem, zdroj: lepime.cz
Fotbalista s míčem, zdroj: lepime.cz

Ideální je jednobarevná samolepka siluety sportovce. Snáze tak zapadne do vašeho stávajícího interiéru. Barva by měla být vybrána tak, aby ladila s ostatním vybavením místnosti. Když bude mít chlapec nad postelí nalepeného fotbalového brankáře ve skoku, jistě se mu bude samolepka líbit a budou ji obdivovat i jeho kamarádi.

Brankář, zdroj: lepime.cz
Brankář, zdroj: lepime.cz

Přírodní motivy

Květiny vždy byly, jsou a budou krásnou dekorací každého interiéru. Nyní přichází možnost, nechat si květiny nalepit na zeď. Takové květiny budou dokonale zkrášlovat váš interiér celoročně. Nemusíte je zalévat a jejich krása je stejná po celý rok. Správná volba květinové samolepky a správné umístění pozdvihne celkovou úroveň vaší místnosti.

Tulipány, zdroj: lepime.cz
Tulipány, zdroj: lepime.cz

Pokud máte sedací soupravu u zdi, je vhodné lepit samolepky právě do tohoto místa. Například tulipány v nadživotní velikosti, které budou nalepeny tak, že vypadají jakoby právě vylezly ze sedačky vypadají skvostně. Nebo pampeliška, ze které právě odlétá chmýří po zdi se bude také vyjímat.

Pampeliška s chmýřím, zdroj: lepime.cz
Pampeliška s chmýřím, zdroj: lepime.cz

Pěkná dekorace je i samolepka kvetoucí jabloňové větvičky, která je obzvláštněná dvěma ptáčky. Výhodou těchto dekorací je, že si je můžete přizpůsobit. Pokud se vám nebude líbit zelené kvítí, můžete si barvu snadno změnit.

Jabloňová větvička, zdroj: lepime.cz
Jabloňová větvička, zdroj: lepime.cz

Hudba

Hudební motivy jsou třetí typ vzorů, které jsou zařazeny do této kolekce samolepek. Je určena nejen milovníkům dobré hudby, ale také všem, kteří mají při výzdobě rádi decentní motivy.

Houslový klíč, zdroj: lepime.cz
Houslový klíč, zdroj: lepime.cz

Hudební motivy nejsou nijak výrazné, ale mají vysokou schopnost podtrhnutí elegance v domě. Využívají se především v elegantně zařízených místnostech.

Notová osnova, zdroj: lepime.cz
Notová osnova, zdroj: lepime.cz

Například samolepka houslového klíče s notovou osnovou se dokonale hodí do stylově zařízeného interiéru, vybaveného masivním nábytkem.

Tyto samolepky na zeď koupíte v internetovém obchodě Lepime.cz, jsou zařazené jako kolekce březen 2013.

1 komentář

  1. NÁDHERNÉ HLAVNĚ TA PAMPELIŠKA TA JE ÚPLNĚ DOKONALÁ. MOC SE MI TO LIBI

Komentáře nejsou povoleny.