dětské hřiště
Zahrada

Skluzavky a dětská hřiště pozitivně motivují děti k pohybu

Nouzový stav, který vyhlásila česká vláda v souvislosti se šířící se nákazou novým koronavirem, zavřel na nějakou dobu také veřejná dětská hřiště. Je omezený volný pohyb osob a není žádoucí, aby se děti na hřištích shlukovaly. Současně však děti zůstaly doma, protože mateřské školky a základní školy jsou zavřené. Jak však děti zabavit, aby se nenudily? Bydlíte-li ve vlastním rodinném domě se zahradou, nebude problém jim pořídit dětská hřiště.

dětské hřiště

Venkovní zábava pro děti

Malé děti a nakonec i ty o něco větší pohyb ke svému zdárnému vývinu potřebují. A zahrada jim ho může poskytnout v dostatečné míře. Oblíbené mezi dětmi bývají dětská hřiště se skluzavkou a pískovištěm, na kterém si do sytosti vyhrají. Určitě jste to také zažili, že menší děti s velkým zaujetím plácají z písku bábovičky, aby je následně hned zbořily. Je to pro ně tvořivá činnost, jíž jsou schopné se věnovat po dlouhý čas. Stejně tak mají rády skluzavky.

Dětská hřiště Herold

Při výběru toho správné dětského hřiště do vaší zahrady určitě budete zvažovat hlavně bezpečnost a praktičnost. Děti mají rády i domečky. Když ho budou mít okolo domu, zapomenou na tvorbu bunkru z deky ve svém pokojíku. Zajímavě jsou řešené dětská hřiště české značky Herold. Vyrábějí se v několika variantách – většinou s houpačkou, domečkem, šplhacím lanem, skluzavkou nebo provazovým žebříkem.

Kvalitní výroba a bezpečný materiál

Na dětská hřiště Herold jsou použity hoblované lepené hranoly ze severského smrku. Jedná se o odolný impregnovaný materiál, který vydrží i nepřízeň počasí bez známek opotřebení. Bezpečnostní kryty jsou z pěnového PE, přičemž produkt splňuje náročné testy certifikátu „Bezpečná hračka.“ Dětské hřiště je dodáváno v demontu. Jeho montáž je velmi rychlá, zvládnou ji dvě osoby během asi jedné hodiny. Hřiště udrží tři až čtyři osoby.