luxusní domky
Dům a stavba Zahrada

Vybavení na zahradu pro každého

Zahradní domky dnes patří do běžného vybavení zahrad rodinných domů, protože skvěle slouží jako úschovna zahradního vybavení, nábytku i nářadí. Kromě toho si můžete vybrat i další modely a typy zahradních domků, díky nimž získáte krytý prostor pro váš automobil nebo zázemí pro dětské hry. Pozor, z nabídky si vyberou i vaši domácí mazlíčci!

Všestranné použití zaručeno

Nejen dětské domečky a domky na nářadí najdete na http://www.domky-herold.cz/. Kromě toho jsou v nabídce taktéž užitečné modely, které vám poskytnou přístřešek pro auto nebo vaše čtyřnohé kamarády. Okolí vašeho domu najednou získá ucelený vzhled s důrazem na detaily, kterých si každý všimne. Díky tomu budou vaše popelnice vždy srovnané ve speciální kryté konstrukci nebo garážové stání sladěno s moderním designem domu. Pokud potřebujete levně, rychle a elegantně vyřešit stání pro další vozidla, vsaďte na originální přístřešky a garáže, které mohou být vybaveny automatickým otevíráním dveří a zajistit tak uživatelům maximální komfort.

zahradní domky

Zahradní domky vám zaručí kompletní využití s ohledem na individuální potřeby. Pořídit si můžete třeba detailně zpracované altány a pergoly nebo stále oblíbenější prodejní stánky, jejichž montáž a následná demontáž je tak snadná, že umožňuje pohodlné přemísťování.

Luxusní provedení pro náročné

Pro náročné zákazníky jsou v nabídce dostupné dokonce luxusní domky, které svým zpracováním, kvalitou použitých materiálů a využitím překvapí každého a stanou se ozdobou zahrady. Kvalitní domky lze využívat jako letní chatičku s veškerým potřebným zázemím. Drtivá většina modelů zahradních domků nabízí prostorná okna a kvalitně zpracované dveře včetně verandy nebo krytého stání. Prostorné místnosti vám umožní vytvořit v domku příjemné zázemí pro celou rodinu, která si bude užívat zaslouženého odpočinku od jara do podzimu bez jakéhokoliv omezení.

Milovníci dřeva budou nadšeni jeho izolačními vlastnostmi a fanoušky luxusu zaručeně přesvědčí o výhodnosti investice do zahradních domků jejich dlouhá životnost, odolnost a nenáročná údržba.