vintage nábytek
Bydlení

Moderní bydlení může být chytré a funkční zároveň

Každý z nás by si do svého domova rád pořídil kvalitní nábytek, z něhož doslova sálá originalita a precizní práce. Jenže takové kousky bývají dostupné buďto v omezeném počtu, eventuálně za dost vysokou cenu. Co takhle skloubit design a vzhled a vybavit místnosti stylovým nábytkem? Velmi trendy je vintage nábytek, Provence styl a exteriéru rozhodně vévodí masivní dřevo, lavice, lehátka a polohovací židle, popřípadě velmi tvrdý, odolný a tvarovaný plast garantující jednoduchou údržbu a dlouhodobou uživatelnost.

vintage nábytek

Online nákupy vás budou bavit

Představte si, že sedíte v pohodlí domova, sháníte novou kuchyň, vybavení pro dlouho očekávané nenarozené dítě anebo rekonstruujete koupelnu a potřebujete nový nábytek do koupelny. Nejen tyto kategorie vám nabízí online obchod, kde seženete prakticky jakýkoliv nábytek v mnoha stylech a provedeních. Samozřejmostí je příjemná cena, možnost dovozu zdarma a profesionální servis pro zákazníky. Pokud chcete další informace, hledejte více na webu. Kromě utříděných kategorií zahrnujících všechen nábytek do interiéru i na zahradu se můžete inspirovat články na aktuální témata. Chcete-li ušetřit, využijte akční nabídky zahrnující sezónní dekorace, bytové doplňky i super ceny na jednotlivý nábytek.

Skandinávský styl vám učaruje

Velmi populární je rovněž skandinávský styl bydlení. Ten se odráží od severských zemí, kde se často pracuje s přírodními materiály a samozřejmě barevnou jednoduchostí. Severskou atmosféru ve svém domě načerpáte, pokud masivní kousky nábytku zkombinujete s přírodními textiliemi, koženými, kovovými a skleněnými doplňky a též svícny a rámečky na fotografie zachycující vaše momenty ze života. Díky krémovým a světlým barvám je bydlení ve skandinávském stylu hřejivé, útulné a vkusné. Zároveň je potřeba nezapomínat, že na malém prostoru mohou dekorace zaniknout, proto se řiďte léty ověřenou rovnicí, že méně někdy znamená více, což platí u bydlení dvojnásob.