inteligetní domacnost
Bydlení

Chytré řešení pro váš dům

Je dobré vědět, že se můžete spolehnout na inteligentní technologie, které udělají spoustu činností za vás. Domácnost bude kontrolována podle vašeho přání, což vám ušetří spoustu času, který můžete věnovat lepší zábavě.

inteligetní domacnost

Chytré řešení domácností

Podnikatelé a firmy si už delší dobu opatřují svůj majetek zabezpečovacími a kamerovými systémy. V současnosti však tyto služby stále více vyhledávají také soukromé osoby. A nejde jenom pro ochranu před nečekanými návštěvníky. Kontrolují se a měří spotřeby tepla a energií, ovládají se na dálku žaluzie, rolety, klimatizace, topení, světla apod. Inteligentní domácnost vyžaduje pořízení bezdrátové technologie a zařízení, které na systém reagují. Z-Wave systém dokáže ovládat domovy, budovy a domácnosti. Obstarává komunikování mezi různými elektronickými zařízení běžných domácnostech. Zařízení mezi sebou navzájem komunikují bezdrátovým signálem o určité frekvenci. K instalování budete potřebovat nejen řídící jednotku, ale také senzory, zařízení a internetové připojení.

Kontrola domova na dálku

Dnes si nikdo nemůže být jistý, že se nepřihodí něco zlého. Naštěstí moderní technologie umí mnohé usnadnit a zajistí kontrolu i v době, kdy se nacházíte mimo domov. Potřebujete vidět, co se děje před vašimi vstupními dveřmi a za rohem domu? Vyzkoušejte Fibaro Intercom a nikdo neunikne vašemu pohledu. Toto multifunkční řešení v elegantním vzhledu umí obstarat, abyste si volali s návštěvníky kdykoliv, dokonce i v době vaší nepřítomnosti doma. Díky zařízení zanecháte video zprávy, zaktivuje se vám noční vidění za tmy, odemknete si dům, když zapomenete klíče od dveří. Kvalita zobrazení je vynikající, obraz budete vidět jasně, expozice bude správná a pokročilá HDR kamera přesně ukáže, kdo se u vás objevil. Nejvíce zabezpečená místa můžete otvírat hlasem, který se přístroj naučí rozeznávat.