Podlahy České Budějovice
Bydlení Rekonstrukce

Podlahy na celý život

Podlahové krytiny jsou nezbytným základem pro komfortní bydlení. Proto by měla být volba podlahy důkladně promyšlená. Na výběr máte hned několik typů krytin, z nichž si vybere i náročný zákazník. Kobercům a linoleu už odzvonilo, právě teď jsou trendy dřevěné podlahy a vinyl či korek! Každý materiál nabízí zajímavá pozitiva, způsob pokládky i spektrum barevných dekorů.

Výjimečně odolné dřevo

Kousek přírody si můžete pořídit i domů. Rozhodnete-li se pro dřevěné podlahy s praktickou úpravou, získáte krytinu s dlouhou životností a barevnou stálostí. Dřevěné podlahy České Budějovice pořídíte ve voskované, lakované i olejované variantě. Ať už se rozhodnete pro bezúdržbový vosk či lak, získáte speciální ochranu dřeva i v namáhaných prostorách. Výživný olej na dřevo chrání a pečuje o jeho strukturu, nevyhnete se ale pravidelné údržbě a aplikaci.  Přírodní osmo nátěry se vyznačují odolnými vlastnostmi vůči vodě, nečistotám i oděru. Díky obsahu přírodních složek olejů a vosků je po aplikaci podtrhnuta přirozená kresba i barva dřeva.

Osmo nátěry na dřevo pořídíte ve formě olejového mořidla, dekoračního vosku i tvrdého voskového oleje, který perfektně odpuzuje vodu a hodí se tak i pro namáhané prostory, jako je koupelna, vstupní hala či kuchyň. Osmo nátěry lze využít venku na nábytek, pergolu, terasy i stavby. Složky jsou namíchány tak, aby odolaly povětrnostním vlivům.  

Když chcete něco moderního, …

… sáhněte po vinylu nebo korkové podlaze. V interiéru zachováte přírodní styl a zároveň bude vaše podlaha odolná a stabilní. Vinylové podlahy jsou dodávány v pásech, které se lepí, a pohodlně pod ně můžete použít podlahové topení. V širokém výběru dekorů nechybí vzhled dřeva. Přírodní podlahová krytina s atraktivními izolačními vlastnostmi je třeba z korku. Kromě odolnosti funguje jako odhlučňující krytina. V drtivé většině se vybraný vzhled dodává ve dlaždicích různých formátů. Poraďte se s odborníky a určitě najdete ideální prostor, kde vyniknou přirozený vzhled i vlastnosti novodobých podlah.