Podlahy na celý život

Podlahové krytiny jsou nezbytným základem pro komfortní bydlení. Proto by měla být volba podlahy důkladně promyšlená. Na výběr máte hned několik typů krytin, z nichž si vybere i náročný zákazník. Kobercům a linoleu už odzvonilo, právě teď jsou trendy dřevěné podlahy a vinyl či korek! Každý materiál nabízí zajímavá pozitiva, způsob pokládky i spektrum barevných dekorů.

Výjimečně odolné dřevo

Kousek přírody si můžete pořídit i domů. Rozhodnete-li se pro dřevěné podlahy s praktickou úpravou, získáte krytinu s dlouhou životností a barevnou stálostí. Dřevěné podlahy České Budějovice pořídíte ve voskované, lakované i olejované variantě. Ať už se rozhodnete pro bezúdržbový vosk či lak, získáte speciální ochranu dřeva i v namáhaných prostorách. Výživný olej na dřevo chrání a pečuje o jeho strukturu, nevyhnete se ale pravidelné údržbě a aplikaci.  Přírodní osmo nátěry se vyznačují odolnými vlastnostmi vůči vodě, nečistotám i oděru. Díky obsahu přírodních složek olejů a vosků je po aplikaci podtrhnuta přirozená kresba i barva dřeva.

Osmo nátěry na dřevo pořídíte ve formě olejového mořidla, dekoračního vosku i tvrdého voskového oleje, který perfektně odpuzuje vodu a hodí se tak i pro namáhané prostory, jako je koupelna, vstupní hala či kuchyň. Osmo nátěry lze využít venku na nábytek, pergolu, terasy i stavby. Složky jsou namíchány tak, aby odolaly povětrnostním vlivům.  

Když chcete něco moderního, …

… sáhněte po vinylu nebo korkové podlaze. V interiéru zachováte přírodní styl a zároveň bude vaše podlaha odolná a stabilní. Vinylové podlahy jsou dodávány v pásech, které se lepí, a pohodlně pod ně můžete použít podlahové topení. V širokém výběru dekorů nechybí vzhled dřeva. Přírodní podlahová krytina s atraktivními izolačními vlastnostmi je třeba z korku. Kromě odolnosti funguje jako odhlučňující krytina. V drtivé většině se vybraný vzhled dodává ve dlaždicích různých formátů. Poraďte se s odborníky a určitě najdete ideální prostor, kde vyniknou přirozený vzhled i vlastnosti novodobých podlah.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení, Rekonstrukce se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.